„Můj dům, můj hrad“. Každý si to vyloží po svém. Pro někoho je jeho hrad malý útulný byteček, pro jiného rozlehlá vila s tím nejluxusnějším vybavením. Jak to mají světové i české známé osobnosti? Jedno ji jisté,  zahraniční tváře jsou o něco víc náročné, co se bydlení týče.

Adele

Právě se díváte na usedlost talentované zpěvačky Adele. Ta sice nejvíce svého času tráví v rodné Anglii, ale díky častému cestování si pořídila dům v hvězdami oblíbeném L.A. Mezi její sousedy patří například Cameron Diaz a Jennifer Lawrence. Jak se vám interiér jejího nového domu líbí?

Julia Roberts

To je výhled, co říkáte? Tam se musí krásně relaxovat. Dům s nádherným výhledem do uklidňující zeleně se nachází v Malibu a majitelkou je oblíbená herečka Julia Roberts.

ss

Iluzionista David Copperfield si „vyčaroval“ opravdu skvostné obydlí. Extravagantní vilu najdete v Las Vegas. Rozprostírá se na rozloze 31 000 čtverečních metrů a kromě obrovského bazénu zde najdete dva domy pro hosty, noční klub a kino. To ale není vše, David myslí i na své koníčky, takže je zde i posilovna, místnost pro trénink golfu a vinný sklep. Co dodat? Snad jen, že má opravdu dobrý vkus.

Jennifer Lopez

V této nádherné kuchyni tráví svůj volný čas zpěvačka Jennifer Lopez. Panství v Bel-Air má rozlohu asi 13 000 čtverečních metrů a Jennifer za něj dala 28 milionů dolarů. V přepočtu je to přibližně neuvěřitelných 679 000 000 Kč.

Jak bydlí české známě tváře?

Marian Vojtko

Právě koukáte na kuchyň oblíbeného muzikálového zpěváka Mariana Vojtka. Oproti Jennifer Lopez je jeho kuchyň podstatně menší a skromnější. Můžeme ale říct, že i tak se nám líbí. Marian vsadil na klasickou černo-bílou kombinaci, kterou doplnil o červené akcenty.

Světlana Nálepková

Na klasické české peci si ve volných chvílích hoví Světlana Nálepková.

sd

Herečka Jaroslava Obermaierová obývá tuto skromnou ložnici. Ne každý si potrpí na luxus.  

Michal David
Foto: Profimedia.cz

Michal David nechal nahlédnout za svůj plot. Kromě toho, že na zahradě má velké dětské hřiště, které využívá jeho vnuk, nachází se zde i relaxační část. Velká nasvícená socha Buddhy je opravdu krásná.

Čtěte také:

Reklama