pepco
Z kolekce: Pepco

Domov by měl byt pro nás oázou klidu, kam rády utíkáme před hektickým světem tam venku. K dotvoření dokonalé harmonie poslouží doplňky. Nic nepozvedne náladu více než bytové kousky s inspirujícími nápisy.

nástěnné cedule
nástěnná cedule
Nástěnné cedule, www.almara-shop.cz

Nechci perfektní život, chci ho šťastný, není na tom něco pravdy? Pokud máte ráda podobné inspirativní nápisy, pak doplňky, které jej zdobí, jsou pro vás jako dělané. Nejenže dokáží pozitivně ovlivnit naši mysl, jsou i líbivým a v poslední době velmi oblíbeným dekoračním prvkem.  

Nenechte si ujít:

pepco
Z kolekce: Pepco

Naleznete jej například na polštářích, které mohou zdobit vaši ložnici či obývák. Dále jsou to hrnečky, zrcadla, závěsné cedule, nástěnky a mnoho dalších. Nemusíte se rozhodnout pouze pro jeden kousek, ale můžete jej vzájemně kombinovat.   

jysk
jysk

Z kolekce: Jysk

Povzbuzující originální polštářek či skleničku si můžete vytvořit i velmi jednoduše sama. Postačí vám k tomu barvy určené na textil či sklo a trocha kreativity s trpělivostí. Vymyslete si nápis, který ve vás vzbuzuje přejemné emoční rozpoložení, a přeneste ho na vybraný kousek. Že není nápis dokonale rovný? Nevadí! Právě nedokonalost k životu přeci patří!

Čtěte také: