Děkujeme další naší čtenářce s nickem jessynka, která nám napsala na dnešní téma. Shodnete se s ní?

Dobrý den, zdravím všechny z ženy-in. Já kdybych si měla vybrat, kde bych měla bydlet, tak bych vůbec neváhala a hned odpověděla, no přece v ČR!!!!!

Samozřejmě v zahraničí je taky hezky ale domov je domov a ten má každý jen jeden. Nemohla bych bydlet nikde jinde, i kdyby tam bylo sebekrásněji, tak by to zkrátka nebyl můj domov a necítila bych se tam dobře.

Mě ani neláká žádná zahraniční dovolená, raději jedu tady u nás, vždyť Česká republika je také nádherná a mnohdy hezčí jak všechny ostatní státy kolem. Jako dítě jsem s rodiči procestovala hodně, navštívila mnoho států, ale nic mě to nikdy neříkalo, raději jsem jela někde tady pod stan, nebo v zimě na hory si zalyžovat.

Naštěstí ani manžela zahraničí neláká, tak každé léto procestujeme spoustu krásných míst tady u nás, jezdíme na jednodenní výlety, navštěvujeme hrady, zámky a jiné památky Česka. Letos po mnoha letech konečně pojedeme i na dovolenou a samozřejmě jsme si vybrali krásné místo poblíž Pilské přehrady a Žďáru nad Sázavou. Jedeme jen do chaty, kde si s sebou bereme naše dva rozmazlený pejsky vlčáky. Sice jedeme až v létě, ale už teď se moc těšíme, protože jsme spoustu let kvůli financím a hlavně pejskům nikde, mimo jednodenních výletů nebyli.

Takže já, kdybych si měla vybrat, tak jednoznačně Česko, a těm, co rádi cestují bych doporučila, první si projděte krásy u nás a potom teprve cestujte, u nás je také krásně a nemáte to daleko. 

jessynka

Je pravda, že mnozí ai neví, co je u nás hezkých míst. Ale na to abyste je viděla všechny, je jeden lidský život příliš krátký.

Co vy na to, milé žen-in? Souhlasíte s jessynkou, nebo si myslíte, že by měl člověk vytáhnout paty a poznat i jiné kraje a národy? Jste spíše cestovalka po zahraničí, nebo po Česku? Máte naši republiku tak zmapovanou, jako naše čtenářka jessynka, nebo raději poznáváte krásy světa v cizině?

Napište nám i vy svůj názor. Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama