Představte si, že byste nemuseli sahat po vysavači nebo mopu, ale všechnu práci by za vás zvládl chytrý pomocník. S robotickým vysavačem a mopem v jednom, jako je Xiaomi Robot Vacuum S10+, se tato představa stává realitou, a váš domov bude vždy dokonale uklizený a vy budete mít čas na to, co vás skutečně baví.

Xiaomi-Robot-Vacuum-S10plus-01.jpg

Nepostradatelný parťák v moderní domácnosti
Xiaomi Robot Vacuum S10+ je robotický vysavač a mop v jednom, který vás bez námahy zbaví veškeré špíny a prachu z podlah. Disponuje výkonným sací ventilátorem s tlakem 4 000 Pa a díky 4 nastavením sacího výkonu vám umožní odstranit najednou prach, vlasy i velké částice.

Prachová nádoba o objemu 450 ml je zkonstruována tak, aby účinně izolovala prach a nečistoty a nedovolila jejich uniknutí zpět do vaší již uklizené domácnosti.

64c393ce14d72Xiaomi-Robot-Vacuum-S10plus.jpg

O vytírání se starají dvě mopovací podložky, které se otáčejí vysokou rychlostí, čímž simulují účinek ručního tlakového vytírání. To výrazně zvyšuje výkon a účinně odstraňuje mokré, suché i jiné skvrny. Podložky jsou vyrobeny z tkaných látek a jsou silně absorpční. Jsou na suchý zip, takže není problém je z robotického pomocníka sundat a pořádně vyčistit.

Velká nádržka na vodu o objemu 200 ml má chytré elektronické ovládání a uvolňuje vodu rovnoměrně. Vytírání tak probíhá za stálé vlhkosti.

Baterie o kapacitě 5 200 mAh zajistí výdrž až 2 hodiny v režimu úklidu v tichém nastavení a zajistí vám více klidu. Robot je schopen na jeden průjezd ve standardním režimu uklidit plochu o velikosti více než 200 m2.

Xiaomi-Robot-Vacuum-S10plus-02.jpg

Vyhne se překážkám
Model S10+ je schopný identifikovat překážky s až milimetrovou přesností. Přesně se jim vyhýbá a chrání lakované povrchy nábytku, čímž výrazně snižuje riziko uvíznutí a zajišťuje méně nárazů i ve slabě osvětleném prostředí.
Při práci v režimu vytírání se robot automaticky vyhne koberci, aby jej mopovací podložky nenamočily.

Zmapuje si prostředí
S pomocí laseru a senzoru LDS LIDAR může robot provádět 360° skenování místností, a rychle sestavit mapu bez ohledu na světelné podmínky v místnosti, a poté přesně naplánovat trasu úklidu bez jakéhokoli opomenutí nebo chyby. Uklidí tak bezvadně všechna zákoutí a tam, kde už uklidil, se nebude vracet.

Xiaomi-Robot-Vacuum-S10plus-aplikace.jpgOvládá se i na dálku
Čeká vás důležitá návštěva, ale vy nestíháte přijít domů včas, abyste doma uklidili? To vůbec nevadí! Tohoto chytrého pomocníka totiž můžete zapnout i na dálku. Stačí vám k tomu pouze váš chytrý mobilní telefon nebo tablet a aplikace Mi Home. Jedním klepnutím se pak můžete postarat o uklizený domov, i když tam zrovna nejste. V aplikaci zároveň můžete sledovat, v jaké místnosti se zrovna Xiaomi Robot Vacuum S10+ nachází, kolik mu toho ještě zbývá a jaký je stav jeho baterie.

Můžete si zde také nastavit pořadí úklidu jednotlivých místností, způsob, frekvenci a dobu úklidu pro každou místnost. Navíc je možné také určit oblast, kam vysavač nemůže.

Xiaomi Robot Vacuum S10+ je na našem trhu k dispozici za 9 490 Kč
na www.xiaomicesko.cz.

xiaomi-robot-vacuum-s10plus-03.jpg

Reklama