Milé čtenářky,

 

abychom zkvalitnili komunikaci s Vámi a nestávalo se, že nějaký Váš důležitý dotaz nebo připomínka zůstanou nezodpovězeny, rozhodli jsme se pro nový, lepší způsob komunikace s Vámi.

 

Jelikož je pro nás časově velmi zatěžující pročítání diskuzí a vyhledávání Vašich podnětů, zřídili jsme e-mailové adresy, které budou sloužit pouze pro Vás. Pokud budete mít nějaký technický problém nebo Vám nebude něco na Ženě-in jasné či vás třeba napadne zajímavý tip na článek, případně se budete chtít zeptat na něco ohledně soutěží atd., můžete nám psát na tyto e-mailové adresy:

 

Náměty na články a připomínky k obsahu magazínu (ale také Vaše tipy na zajímavé akce nebo různé odkazy, které Vás něčím zaujaly) směřujte na redakce@zena-in.cz .

Odpoví Vám někdo z redaktorů a editorů:

Radek Kříž, ředitel Ženy-in.cz
Jaroslava Machálková, šéfredaktorka

Markéta Kubisková, redaktorka

Jindřiška Kleknerová, redaktorka

 

 

V případě technických dotazů pište na podpora@zena-in.cz – zde se Vám bude věnovat někdo z těchto lidí:

Radek Kříž, ředitel Ženy–in.cz  

Václav Hořejší, programátor
Kateřina Vozková, grafička

 

Jakékoli Vaše dotazy, týkající se soutěží na Ženě-in.cz  budou zodpovězeny na e-mailové adrese soutez@zena-in.cz .

Zde Vám odpoví některá z našich marketingových agentek:

Klára Křížová, ředitelka marketingu

Dana Řezníková, marketing

Štěpánka Brzobohatá, marketing

Věra Forejtová, asistentka redakce

 

Diskuze, které jsou Vám stále k dispozici, budeme průběžně sledovat a budou pro nás mít informační charakter. Není již ale v našich časových možnostech rozebírat na nich všechny vaše problémy. K tomu od nynějška slouží výše uvedené e-mailové adresy.

 

Věříme, že tento způsob komunikace bude prospěšný a přispěje ke zkvalitnění jak celého magazínu, tak i ke konstruktivnímu dialogu s Vámi, našimi čtenářkami.

 

 

Reklama