Milé ženy-in, děkuji vám za kladné ohlasy na mé téma a spoustu příspěvků, které jste s velkou chutí psaly a posílaly. Víceméně jsme se shodly na tom, že nám v dětství chutnalo víc. Čím to asi bylo?

Nebyly jsme zhýčkané západními výrobky? Byly jsme mladé a všechno bylo krásné a idylické? Vyrábělo se z lepších a poctivých surovin? Od všeho asi trochu. Docela by mě zajímalo, jak by nám chutnat ty stejné pamlsky, o kterých jsme tady básnily, dnes. Byly opravdu lepší, nebo si to jenom namlouváme?

Škoda, že dnešní výrobci neopráší ty staré, dobré receptury a nezkusí něco z toho vzkřísit. Mnohá z vás možná namítne, že je to dobře, protože nelze vstoupit dvakrát do téže řeky a třeba by nám to už nechutnalo stejně.

V každém případě to bylo moc krásné vzpomínání a jsem ráda, že jsme tohle téma dnes otevřely. Dnes už poslední z Gorazdovy 10.

Kolem mne v redakci to vře, balení je v plném proudu a jen čekám, že mi někdo vezme z pod zadnice židli, takže se budu loučit.

Dnes jsem se opět rozhodla pro losování, protože bych těžko vybírala nejhezčí příspěvek.

Štěstí se usmálo na čtenářku s nickem Iva, ta dooufám, že ji poslaná káva bude chutnat alespoň stejně dobře jako ta, kterou pila třeba u maminky.

Všem vám ještě jednou moc děkuji za krásné příspěvky a budu se těšit na příští téma, které budeme probírat už v nové redakci

 

 

Reklama