ap.jpg
Foto: Shutterstock

Dominika chodí s Erikem tři roky a nemůže se zbavit pocitu, že se s ní její partner nerad ukazuje na veřejnosti, a když už někam společně vyrazí, jeho chování není takové, jaké by si Dominika představovala.

„Je pravda, že pocházíme z různých prostředí. Já pracuju ve fabrice na směny a on je programátor s vysokou školou. Když jsem na tyhle rozdíly na začátku vztahu upozornila, ujišťoval mě, že mu to rozhodně nevadí, že je se mnou rád a rozumíme si. Jenže na veřejnosti z něj mám jiný dojem,“ vypráví Dominika.

Erik ji ven moc často nebere. Většinou tvrdí, že jde na pánskou jízdu, ale Dominika se potom z fotek na sociálních sítích dozví, že ostatní kamarádi tam byli i se svými partnerkami. „Když se ho na to zeptám, většinou řekne, že to měla být pánská jízda, ale holky šly zrovna okolo nebo je kluci vzali s sebou neplánovaně,“ říká mladá žena.

Když už si s Erikem někam vyrazí, chová se odtažitě. Dominiku se zdráhá vzít za ruku a většinou si jí ani moc nevšímá. „Když potkáme Erikova kamaráda nebo známého, zastaví se s ním a chvíli si povídají. Já stojím opodál jako tvrdé Y a nikdy se snad nestalo, že by mě Erik sám od sebe představil. Prý to nepovažuje za důležité, nepotrpí si na společenské řečičky, a ještě by na mě prý chlapi dělali oči,“ svěřuje se Dominika.

Během tří let vztahu dokonce ještě nepoznala ani jeho rodiče. Erik jí tvrdí, že si přejí poznat synovu partnerku až těsně před svatbou. K té se ale rozhodně neschyluje. 

„Nemyslím si, že jsem nějak ošklivá. Taková normální tuctová holka. Z Erikova chování na veřejnosti mám dojem, že čeká na někoho lepšího. Asi se snaží působit nezadaně, aby měl volné pole působnosti, kdyby se naskytla příležitost. Jakmile na tohle téma zavedu řeč, rozčiluje se, že si vymýšlím blbosti, a že takový on přece není. Radši to teda moc nerozebírám, protože o něj nechci přijít. Každopádně se o sebe raději začnu víc starat, přemýšlím i o plastice prsou,“ uzavírá Dominika. 

Čtěte také:

Reklama