628213a369650obrazek.png
V jarní novince Domek v Irsku se Hannah rozhodne vyměnit kariéru úspěšné právničky za vyhlášený kurz vaření v Irsku. Cestou se zastaví v Dublinu, kde potká charismatického Conora. Když se přesune na malebný venkov, zjistí, že to, co se stalo v Dublinu, tak docela v Dublinu nezůstalo… Užijte si romantiku a nechte se unášet příběhem, který si vás získá od první stránky!

Uvelebte se v oblíbeném křesle a užijte si výlet na krásný irský venkov!

Hannah se rozhodla pro velkou životní změnu. Opustí kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru a vydá se na šestitýdenní kurz vaření v Irsku. Cestou se zastaví v Dublinu, kde si užívá všechno, co nové město nabízí – irské speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. Když se další den přesune na malebný venkov a ubytuje se v útulném domku, zjistí, že to, co se stalo v Dublinu, tak docela v Dublinu nezůstalo… Kulinářská škola, ukrytá mezi krásně zelenými kopci, naučí Hannah víc než kuchařské základy. 

Přečtěte si také předchozí knihy bestsellerové série Romantické útěky

Všechny knížky Julie Caplinové spojuje milá a pohodová atmosféra známých měst a sympatické hrdinky. I přes nesnáze, které je potkávají, přijdou všechny na to, že šálek kávy spraví náladu, dobrý dortík vykouzlí úsměv na rtech a lásku můžete najít i při šlehání krému do makronek. A právě tu kouzelnou schopnost propojit romantiku s vášní pro jídlo a vykreslit atmosféru místa oceňují všechny čtenářky, které si sérii Romantické útěky zamilovaly.
 
6284beeaa6f9eobrazek.pngJulie Caplinová

Julie Caplinová je závislá na cestování a dobrém jídle. Neustále se snaží vypátrat dokonalý gin a je až nezdravě vybíravá, co se sklenic, toniku a ozdob týče. Mezi ochutnávkami ginu napsala svůj první román, který se odehrává v jednom z mnoha měst, které během života poznala. Jako PR ředitelka se několik let potloukala po Evropě a brala nejlepší žurnalisty zabývající se jídlem a pitím na novinářské exkurze (tzv. služební cesty), aby ochutnali gastronomické pochoutky v nejrůznějších městech v Itálii, Francii, Belgii, Španělsku, Dánsku a Švýcarsku. Byla to náročná práce, ale někdo to dělat musel. Tyto exkurze se staly inspirací k napsání série Romantické útěky.


 
 Knihu Domek v Irsku vydalo nakladatelství Cosmopolis. Koupíte ji na www.grada.cz.

Reklama