Pojmou totiž až 2 miliony roztočů. Klasický vysavač, byť s nástavcem na matrace, vysaje povrchový prach, ale se standardním výkonem vysávání nepronikne do hloubky tak, jak je potřeba. Značka Hoover představuje ruční čistič matrací Ultra Vortex, který pomáhá vysokým sacím výkonem a působením UV lampy tyto alergeny, prach a roztoče, stejně jako chlupy od mazlíčků, odstranit a zachovat zdravé prostředí pro vaši rodinu.
Čistič matrací je lehký, ergonomický pro snadné zacházení, s dostatečně dlouhým elektrickým kabelem, abyste mohly pohodlně obejít i velké kusy nábytku. Jakmile jej vyzkoušíte, budete překvapeny, kolik prachu se v prachové nádobě usadí, byť jste si myslely, že je třeba sedačka dostatečně vyčištěná.

Ultra Vortex je možné použít na pohovky, potahy, čalouněný nábytek nebo polštáře, a to včetně citlivých povrchů. Funguje ve 3 režimech pro hloubkové čištění. Režim vysávání odstraní svým vysokým sacím výkonem s maximální opatrností zachycený prach a nečistoty. Je vhodný i pro citlivé povrchy, takže ani o jemnější polstrování se nemusíte bát. Režim rotujícího kartáče spustí turbokartáč, který povrchy naklepe, takže vysávání se dostane ještě k hlubším vláknům textilií. Ve třetím režimu se rozsvítí UV-C lampa umístěná vespod čističe. Její světlo odstraní až 99,9 % bakterií, alergenů a roztočů a zamezí jejich množení. Ověřená účinnost záření UV-C lampy proti mikrobiálním buňkám pomůže předcházet dermatitidě, astmatu nebo alergiím.

Přepínání jednotlivých režimů provedete ovládacím tlačítkem na rukojeti, lze pouze vysávat, dále vysávat s rotačním kartáčem anebo obě první varianty společně s působením UV-C lampy. Jedná se o suché čištění, bez tepování.

Čistič matrací Ultra Vortex od značky Hoover používá technologii cyklonového vysávání. To spočívá v efektivním proudění vzduchu uvnitř čističe, které pohybem víru odděluje prach od proudícího vzduchu, nabízí lepší sací výkon a nepožaduje téměř žádnou údržbu. Následně se prachová nádoba snadno vysype bez kontaktu s prachem.

Pokud uvažujete o pořízení, můžete se ještě podívat na video zde:

Čistič matrací Ultra Vortex od značky Hoover můžete koupit nyní za akční cenu 2 990 Kč.

Více informací naleznete zde.

Reklama