Domácnost je místem, kde panujete vy a bezvýhradně zde platí vaše zákony. Za své království jste však také zodpovědná, a proto by nemělo být jen teritoriem vaší nadvlády, ale také vaší pýchou. Toho docílíte snadno a rychle, když si k ruce vezmete ty správné pomocníky. Díky novince Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts udržíte své království neustále krásně voňavé a čisté.

CifNový Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je krémový abrazivní přípravek, který se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. Snadno odstraní všechny nečistoty, skvrny, zaschlou špínu, mastnotu i vodní kámen. Dokáže se dostat hluboko do usazených nečistot a odstranit i tu nejodolnější špínu. Přípravek Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts je navíc natolik jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

Novinka Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts si poradí s povrchy v celém domě, snadno vyčistí keramiku, plast, laminát, podlahové PVC, kov nerez či smalt. Jeho zásah nepřežije ani zašlá špína na plastovém zahradním nábytku nebo na „bílých“ sportovních teniskách. Zvláště ho pak oceníte v kuchyni, kde si hravě poradí se znečištěnou kuchyňskou linkou, kterou bleskově osvobodí od mastnoty, skvrn a zaschlé špíny.  Po tom všem po sobě navíc zanechá svěží vůni eukalyptu a bylinek. Cif krémový abrazivní přípravek stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, lehce setřít a nakonec omýt vodou.

Chcete tuto novinku vyzkoušet? Zapojte se do našeho testování! Právě teď můžete vyhrát balíček s produkty Cif a Domestos, které vám pomohou s úklidem domácnosti!

Co můžete získat? Hledáme 15 čtenářek, které mohou vyzkoušet tyto produkty!

Balíček obsahuje:

  • Domestos 24H PLUS White & Shine 750 ml
  • Domestos Total Hygiene Ocean Fresh 700 ml
  • Domestos Turbo Fresh Tropical rotační WC blok
  • Cif okna a sklo čisticí sprej Floral 750 ml
  • Cif Brilliance Pink Orchid 1000 ml
  • Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts 500 ml

Chcete se zapojit do testování? Musíte vyplnit soutěžní otázku, kterou najdete v soutěži Cif a Domestos, kterou najdete ZDE

Reklama