5e958bab5251cobrazek.png
I když si nemůžeme dopřát vše na co jsme zvyklé, tak stále máme spoustu možností, které si můžeme dopřát v pohodlí domova. Jediné, co nyní máme, je čas. Tak ho pojd’me využít :-)
5e958c0351732obrazek.png

5e958753d63d4obrazek.pngUmělé nehty si opatrně (podle valících se návodů na FaceBooku) odstraníme, vlasy budeme opečovávat něčím extra, na co jsme třeba v běžném režimu a chaosu neměly čas…no a řasy?
HairPLUS FacEvolution je ikonickým kouskem, který se zapsal do skin care a beauty historie. Růstové sérum pro řasy a obočí je peptidový zázrak, který neinvazivní cestou, v pohodlí domova vypěstuje krásné, přirozené, dlouhé husté řasy. D5e9587b624ce5obrazek.pngíky výsledkům hairPLUS dokážete udělat dojem. Už žádné lepení či tisíce vrstev řasenky stačí 1 x denně nanášet sérum hairPLUS a za pár týdnů máte své vysněné řasy! Řasy mate vyřešeny! ..jednou provždy :-)

A mám pro vás tip! Skinso zareagovalo na ženské potřeby a hairPLUS je nyní v prodeji ve výhodném balíčku s HairCare Active kondicioner, který pečuje o vlasy a propůjčuje jim více objemu a bohatosti!

Hodně zdraví a psychické pohody, protože energie, radost a řasy vypěstované hairPLUS růstovým sérem jsou nejkrásnější make-up, který dokáže změnit pohled na to, jak se budete cítit.

5e958c126fdddobrazek.png

Pro více informací a kosmetických vychytávek navštivte SKINSO.CZ
5e95881c3d6d2obrazek.png

Reklama