Obočí pěkně zafixujte
Aktuálním trendem v rámci líčení obočí je laminace. Cílem je jednotlivé chloupky narovnat a zafixovat na místě. Díky tomu si je můžete vyčesat do požadovaného tvaru, takže obočí může působit jemnějším, ale i větším a více dramatickým dojmem. Laminace obočí se provádí v kosmetickém salonu a výsledek vydrží zhruba tři až čtyři týdny. Pokud však nechcete utrácet za profesionální kosmetické ošetření, můžete si vytvořit jednorázovou laminaci za pár minut v pohodlí domova.

Důkladně čisté obočí postupně vyčesejte do požadovaného tvaru. Až se vám bude líbit výsledek, naneste gel na obočí. Výsledkem je fixace, která se stane součástí vašeho líčení. S trochou cviku je možné laminaci rovnou zvládnout s pomocí gelu. Stačí objevit ten správný přípravek, u kterého vám bude maximálně sedět tvar kartáčku.

Domácí úprava obočí snadno a se skvělým výsledkem

Pravidelné barvení místo každodenního líčení
Aby takto vyčesané obočí vyniklo a vytvořilo požadovaný vzhled, může se hodit pravidelné barvení. Na doplnění barvy navíc nikam nemusíte, protože s pomocí kvalitních produktů si snadno sami vytvoříte odpovídající odstín. Barvení obočí zabere jen pár minut a když dodržíte jednoduché zásady a správný postup u konkrétního produktu, jistě se vám výsledek zalíbí. Na internetu si nakoupíte velmi dobře pigmentující barvy. Nakonec tak zbývá občas vytrhnout zbloudilý chloupek a dokonalé obočí si snadno vytvoříte z pohodlí domova. Krásně upravené obočí totiž tvoří velkou část upraveného make-upu a celkově výraznějšího vzhledu.
 

Reklama