Na začátku podzimu jsme zrealizovali kulinářskou akci v Potravinové bance Praha a věnovali jsme se snadným receptům a tipům, jak jednoduše zvládnout rychlé a chutné jídlo. Kromě receptů a přípravy jednoduchých jídel jsme ženám v nouzi, klientkám Potravinové banky také představili tohoto zajímavého pomocníka - TURBO mop od Viledy. Mohly si spolu s námi vyzkoušet, že také úklid spojený s vytíráním může být velmi snadný a efektivní. Měli jsme radost, že se účastnicím akce líbil a my jsme některým z nich TURBO mop od Viledy mohli věnovat. Měly z mopu velkou radost!

Jaké jsou naše recenze na TURBO mop od Viledy?

Všechny jsme se shodly na tom, že vytírá velmi dobře a vše je jednoduché a snadné! Už je pryč doba, kdy se musel ždímat v ruce hadr a vytírání bylo náročným výkonem. Pokud chcete ždímat namočený mop, stačí jednoduše opakovaně sešlápnout „šlapadlo“, které je součástí kbelíku a systém vyždímá mop do poslední kapky za vás. Voda při ždímání nestříká kolem a mop je vyždímán do vlhka, takže nezanechává při vytírání mokré stopy. Vytírání je s moderním mopem velmi snadné. Více na Vileda TURBO

Jaké byly reakce žen, které TURBO mop od Viledy testovaly?

 
„….je skvělý, vytírání je hračka a ždímání velmi jednoduché“
„Takový bych chtěla mít doma, je daleko lepší než můj zastaralý mop…“
„Moc se mi líbí, stačí jen nalít vodu, saponát a vytírat, žádná námaha se ždímáním..“
„Myslím, že se mop TURBO velmi povedl“
„Jsem s ním velmi spokojená!“
„Díky za testování, viděla jsem ho v obchodě, ale ještě jsem si ho nemohla koupit.“
„je pěkný a jsem ráda, že jsem si ho mohla vyzkoušet.“

Co jsme testovaly a jak produkt funguje?

Inovovaný mop značky Vileda TURBO splňuje všechny požadavky na nejnáročnější úklid, protože díky praktickému pedálu z recyklovaného plastu nemusíte už nikdy udělat ani jeden pohyb navíc. Stačí jednoduše sešlápnout a systém vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody. Nemusíte se tedy obávat jezírka na podlaze.
Vždy jsme rádi, když najdeme domácí pomocníky, kteří nám úklid - zejména vytírání podlahy - usnadní a ušetří tím čas. Úklid podlahy je činnost, kterou musíme dělat i několikrát týdně, takže kbelík a mop využíváme pravidelně. Pryč je naštěstí doba, kdy vytírání znamenalo klečet na kolenou, ždímání hadru v rukách a jeho natáčení na smeták. Dnešní moderní mopy zajišťují komfort při úklidu, efektivní práci a úsporu času.

Více na SHOP.VILEDA.CZ

Reklama