q1.jpg
MIMO KOMFORTNÍ ZÓNU V KOMFORTU

Domácí tělocvičny často fungují jako multifunkční místnosti, které slouží nejen k intenzivním jízdám na rotopedu nebo zenovým okamžikům na jógamatce, ale jsou také prostorem, kde si chceme jen tak sednout a odpočívat. Vybraný interiérový design a pocit komfortu jsou zde stejně důležité jako možnost překonávat hranice sebe sama a své komfortní zóny. Zkuste sáhnout po přírodních materiálech, tolik příjemných na dotek, a jemných barevných odstínech, které vyzařují klid a harmonii. Také přítomnost květin má pozitivní vliv a vnáší do našich domovů léčivou sílu přírody.
q2.jpg

JEMNÁ A PŘESTO VELMI PEVNÁ PODLAHA

Je jasné, že do multifunkční sportovní místnosti tohoto druhu nemůžeme položit jen tak nějakou podlahovou krytinu. Tento prostor naopak vyžaduje velmi specifickou podlahu, která je jemná na dotek, ale současně velmi odolná vůči nárazu. Příkladem může být Alpha Vinyl od Quick Stepu. Jeho ochranná svrchní vrstva a silné jádro uvnitř prken podlahu chrání před škrábanci a dopadem těžkých předmětů, jako jsou cvičící závaží. Povrch podlahy je současně teplý a příjemný na dotek. Vinyl navíc pohlcuje zvuk, a podporuje tak uklidňující charakter místnosti. Ruku v ruce s praktickými vlastnostmi Alpha Vinylu jde i autentický vzhled odpovídající dřevu či kameni, takže se jedná o podlahu dokonale odpovídající nové filozofii tzv. wellness designu.
q3.jpg

„MUČÍRNY“ CYKLISTICKÉHO TÝMU

Společnost Quick-Step, jakožto sponzor cyklistického týmu Deceuninck-Quick Step Pro, si klade za cíl pozvednout zmíněný trend na zcela novou úroveň. Poskytnutím domácích tělocvičen cyklistům ze svého cyklo týmu belgický expert na podlahy podporuje zkušené sportovce a sportovkyně ve zvyšování fyzické kondice a posouvání hranic. Díky vývoji Alpha Vinylu, ultra silné podlahy, která je příjemná na dotek a přirozená na pohled, si může soukromou tělocvičnu doma vytvořit každý.
q4.jpg

Více na QUICK-STEP.CZ
608ffb416e849obrazek.png

Reklama