Neříkejte, že občas nezatoužíte po sexy provokativním krajkovém prádle? To byste snad nebyla ani ženská. Ano, jste praktická a pro běžné nošení si vybíráte klasické hladké prádlo, které je pod oblečením nenápadné. Ale jsou chvíle, kdy zatoužíte být něžnou, romantickou, koketní, ale možná i lascivní a trošičku vulgární svůdnicí. Tolik podob můžete mít v krajkovém prádle. Záleží jen na vás, jak chcete zapůsobit a pro jakou příležitost si ho chcete obléct.

Za pár dní se možná jedna příležitost naskytne. Mám sice na mysli svátek zamilovaných – Valentýna, ale to nemusí být zdaleka jediný důvod, proč byste si mohla/měla nějaké luxusnější prádlo pořídit.
V každém případě vám zvedne sebevědomí a váš partner to určitě ocení. Pokud si ho ovšem stačí všimnout. Když z vás nedočkavě strhá oblečení, tak asi těžko. A to by byla trochu škoda, nemyslíte? Přiznejme si, že někteří muži jsou ve vnímání ženského oblečení trochu těžkopádnější (ne-li přímo natvrdlí) a vaše svůdné překvapení by přišlo vniveč. 
Máte tedy dvě možnosti: Buď ho taktně upozorníte, ať si se svlékáním pohraje, nebo mu udělejte sama striptýz.

K tomu účelu bude nejlepší několikadílná prádlová souprava, doplněná podvazkovým pasem a punčochami. Dnes už není problém si ji sestavit na míru podle postavy a zvolit součásti, které vám budou nejen perfektně sedět, ale samozřejmě i slušet.

 Pojďme si připomenout pár zásad, aby platilo obojí.

Když máte ujasněn účel, můžete se zaměřit na střih, materiál, barvu.

Nejdůležitější je velikost. Svou velikost pravděpodobně znáte, ale pokud si stále nejste jistá, změřte si svůj obvod pod ňadry a přes bradavky.
Na základě těchto mír vám už s velikostí poradí.Pokud hodláte prádlo využít i jinak než ke svádění, podřiďte tvar podprsenky oděvu, pod kterým ji budete nosit. Vylézající ramínka působí rušivě. Pod hlubší výstřih vybírejte podprsenku s ramínky posazenými daleko od sebe.

 Ramínka ani lemy kalhotek se nesmí zařezávat do kůže!  Někdy tomu ale zabránit nelze, pokud se vám tedy tukové záhyby tvoří, vybírejte širší ramínka a kalhotky s pružnými krajkovými lemy.

Zapínání na zádech musí být ve stejné výšce jako místo, kde se stýkají košíčky.Ženy s těžším a plnějším poprsím by si měly vybírat prádlo s kosticemi, které lépe drží tvar. Záleží jen na nich, jestli se svými vnady chtějí pochlubit a využít třeba podprsenek – půlek, které působí velmi svůdně, nebo raději potlačit v podprsenkách stahovacích.
Ochablejší poprsí mohou vhodně korigovat výztuže.

 Ženy, ke kterým byla příroda skoupá, mohou vytvořit dojem plnosti známými podprsenkami s push-up efektem.

Zkoušení. Nikdy nekupujte prádlo bez zkoušení!
Máte-li už podprsenku v kabince na sobě, nedívejte se jen na to, jak je krásná, ale zaměřte se na pohodlí.
Nesmí vás nikde škrtit, škrábat ani tlačit.

 A barvy? Určitě máte nějaké oblíbené. Přihlédněte na barevné ladění svého šatníku.
Tomu můžete, ale také nemusíte přizpůsobit barevnost prádla.

Hezké svádění!

Nosíte krajkové prádlo? Běžně, výjimečně nebo vůbec? Kupujete si ho sama, nebo váš partner? Využíváte prádlo ke svádění? Už jste někdy dělala svému partnerovi striptýz? Nebo se stydíte a v prádle se zásadně neukazujete? Připadá vám zbytečné utrácet za drahé prádlo?

Reklama