Pěkné dopoledne, milé ženy-in,

chtěla bych poradit anebo spíše prodiskutovat téma, na které jsme včera s přítelem doma narazili, a to téma "domácí striptýz".

Můj přítel se už párkrát zmínil o tom, že by uvítal, kdybych mu někdy předvedla takové soukromé striptýzové vystoupení. Já jsem z toho ale mírně rozpačitá. Jen podotýkám, že rozhodně nejsem při postelových hrátkách žádná stydlivka, sex s přítelem mám ráda.
Na striptýzu nevidím nic špatného, je to jistě příjemné okořenění vztahu, ale mám jaksi pořád pochybnosti, nemám odvahu a vlastně ani nevím proč.

Moc by mě zajímaly Vaše názory, vaše zkušenosti. Potěšily jste už někdy svého miláčka tímto způsobem? Jak na to reagoval?

Předem děkuji reakce a doufám, že Vás moje téma zaujme.

Zdraví Danis

Milá Danis, chápu Tvou stydlivost, ale na Tvém místě bych to asi vyzkoušela. Třeba nakonec zjistíš, že se to líbí nejen jemu, ale i tobě. :o)))

Ale přiznávám... takhle virtuálně, to se mi to radí :o)) Manžel po mně kdysi chtěl též takové zpestření naší erotiky. Souhlasila jsem. A jakkoli nejsem úplné taneční dřevo, když přišlo na věc, klátila jsem se tak toporně, že jsem toho po minutě prostě nechala.

Takže bych ti doporučovala nejdříve si své vystoupení hezky sama nacvičit... při hudbě a tak. Byla bych moc ráda, kdybys nám dala vědět, jestli "k tomu" nakonec došlo a jak to dopadlo. :o))

Hodně štěstí a hodně krásného milování Ti přeje

Reklama