Máloco dokáže problém zima + hlad vyřešit tak efektivně jako horká polévka. Vědí to i zákazníci UGO, kteří si v zimním období nezapomínají k drinku a salátu objednat také misku sytého krému. Polévky jsou v UGO připravované od základu, bez chemických dochucovadel a mouky a můžete si je objednat ve všech 16 UGO Salateriích a ve vybraných Freshbarech.

pol2.jpg

V UGO se polévky vaří každé ráno čerstvé, vždy pěkně od základu s cibulkou, jenom ze zeleniny, koření a dalších přírodních ingrediencí, případně smetany nebo kokosového mléka na zjemnění některých krémů. Žádná přidaná chemická dochucovadla ani mouku na zahuštění v nich nenajdete. Přesto jsou polévky v UGO husté a krémové, takže nejen zahřejí, ale rovnou i zasytí a nahradí i lehký oběd.

pol1.jpg

pol3.jpgCelkem v UGO můžete ochutnat 26 druhů polévek ze zeleniny, luštěnin a bylinek. Některé jsou poměrně tradiční (tomatová s bazalkovým pestem, špenátový krém s parmazánem, nebo cibulová) a jiné překvapí nápaditými kombinacemi ingrediencí (bylinkový krém, fenyklová s mandlemi, řeřichový krém s čerstvou mátou, celerová s jablečným freshem, dýňová s kokosovým mlékem a kari…).

Na malý hlad nebo v kombinaci s dalším chodem je ideální menší 160ml porce, a pokud jste „polévkoví“, objednejte si rovnou větší 320ml misku. Některé polévky v UGO dokonce splňují parametry veganské stravy, všechny jsou bezlepkové a většina bez laktózy. Ceny se liší podle provozoven a na webu http://ugo.cz/ugo-salaterie v dolní části najdete aktuální nabídku polévek pro všechny provozovny.

Během roku můžete podle sezóny v UGO objednávat těchto 26 polévek:

jemný křenový krém, mrkvová se zázvorem, mrkvová s pomerančovým freshem, cizrnová, řepný krém se zakysanou smetanou, tomatová s bazalkovým dipem, kukuřičná s chilli, čočková s petrželkou, čočková s paprikou, bramborový krém, špenátový krém s parmazánem, krém z červeného zelí, dýňová s kokosovým mlékem a kari, kapustový krém, ze žlutého hrachu, koprový krém, fazolová, bylinkový krém, celerová s petrželkou, celerová s jablečným freshem, cibulová, cuketová, hráškový krém, jemný zeleninový krém, pórkový krém, fenyklová s mandlemi, řeřichový krém s mátou.