Zdravím všechny kreativní blázínky! :-)

Posílám fotečku jednoho svého výtvoru, tématicky už je to trochu pasé, podzim je už skoro za námi....

d

Tvořila jsem to jako dekoraci na jídelní stůl, kytičky už jaksi vlivem počasí nebyly k dostání. A když jsem probírala zásoby vánočních ozdob, našla jsem nevyužitou polystyrenovou kouli... Postup ve zkratce - na polystyrenovou kouli jsem koresem (tyč. lepidlo) přilepovala barevné lístky psího vína jeden na druhý tak, aby se překrývaly, začala jsem tedy tou chocholkou nahoře a pokračovala dolů. Koule byla hotová za moment, pak jsem ji „posadila“ do květináče, mezírky vyplnila větvičkami buxusu, šípky, oříšky… však vidíte samy. :-) Přilepené lístky vydržely bez újmy dobrý měsíc, teď už se trochu drolí... Přeci jen jsem je lepila čerstvé. :-)

Přeji Všem pěkný den a spoustu skvělých nápadů!

SStream03

To je nápad s tou starou koulí. Já jsem si před třemi lety koupila korpus na vánoční věnec a ten leží stále v haraburdí nepoužitý. Tak snad letos... Simona

Milé čtenářky, náš redakční mail je tak zavalený vašimi výrobky, že se mi kouří od prstů, jak se snažím všechno do 16. hodiny vydat. Klidně ale posílejte, bude-li nejhůř, čas uzávěrky trochu posunu. Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama