Život je změna, řekla si jedna z našich čtenářech, která si dopřála vlasovou proměnu k narozeninám. A jak dopadl experiment? :)

Milá Knihovno, určitě jste se už poučila, že je někdy lepší neposlouchat kamarádky, ale dávát na svůj instinkt :) Krásný den a děkujeme za příspěvek.


Pro mě šílenou vlasovou proměnu jsem zažila o mách čtyřicátinách. Dvé mé kamarádky, odbarvené blondýny, do mě (dlouhovlasé přírodní brunety) hučely: „Udělej něco se sebou, táhne Ti na 40, jsi jak šedivá myš, dej si melír nebo nech se odbarvit, udělej změnu, uvidíš, manžílek bude mít radost.“ atd.

Ano nastalo mých 40 a mé milé kamarádky měly pro mě dárek-platinovou barvu známé značky a zdarma domácí provedení melíru na mé hlavince. Nechala jsem se ukecat. Sešli jsme se všichni i s manžely u jedné doma a všichni byli zvědaví, jak dopadnu. Pojali to jak čekání na nový rok. Holky připravily barvu, stanioly a začaly po pramenech odbarvovat pro mě krásné dlouhé vlasy. Po dokončení mě všichni posilněni chválili, jaká jsem kočka atd. Mně a mým synům se výsledek moc nelíbil, ale byla jsem posilněna hlavně jejich lichotkami.

Když mě viděla moje mamka z holičské rodiny, tak se zhrozila, že jsem ja k odbarvená cikánka. V pondělí jsem se styděla jít do práce (viděla jsem to více kriticky). V práci mě uklidňovali, že to jde, že to odroste atd. Jak jsem nebyla na barvu zvyklá, pořád jsem koukala na sebe do zrcadla a pozorovala hlavy žen okolo, jaké ony mají barvičky.

Nevydržela jsem do večera a objednala jsem se sos ke své známé kadeřnici na opravu. Hned druhý den mě vzala a vynadala mi, co nechám se sebou udělat. Má hlava se příznivě proměnila ve světle čokoládovou. Asi po týdnu mi kamarádky volaly a ptaly se co a jak: jak jsem spokojená. A já radostně odpověděla k jejich  údivu, že jsem velmi spokojená se svojí čokoládovou hlavou.

Ještě rok mi prosvítaly zlaté pramínky a já vzpomínala na svůj dárek k jubileu! Od té doby mám svou pořád přirozenou barvu, kterou chválí kadeřnice a závidí, že v mých letech nemusí ještě barvit!

Knihovna

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama