Dobré ráno, milé čtenářky! Také se váš domácí mazlíček stal právoplatným členem vaší rodiny? Pak byste ho neměly vynechat z vánoční nadílky!

Jako malá holka jsem u rodičů dlouhé roky škemrala o psa, leč žádného jsem nikdy nedostala. Vánoční dárky v podobě konzerv a kostiček jsem tedy každoročně kupovala voříškovi jménem Bonek, který patřil mému dědovi.Později jsem na rodičích vymohla alespoň malého hlodavce, a tak se členem naší rodiny stala béžová myš jménem Nancy. I ta dostávala pod stromeček vytříbené krmení… Ne, že by to nějak zvlášť ocenila.

Poslední živočich, se kterým jsem delší dobu sdílela domácnost, byl pro změnu plaz. Jmenovala se Princess Ann a byla to korálovka, kterou jsem byla ochotná brát do ruky až pod nátlakem jejího páníčka, který do mě ale prvně musel vpravit pár skleniček vína. Postupem času strach trošku polevil, nicméně kupovat v mém věku dárky pro hada bylo moc i na mě.

Jak ale ukazuje vzkum GE Money Bank, Češi svým miláčkům kupují dárky čím dál častěji. Většinou se jedná o pamlsky a nové hračky, každý třetí páníček nebo panička pro ně na Štědrý den připraví i něco lepšího na zub. Nejčastěji plánují utratit za dárek částku do 200 korun, každý desátý však bude štědřejší a počítá s výdaji ve výši přes 500 korun.

A co kupujete vašim domácím mazlíčkům vy?

scfya

 

 

Reklama