Stejně tak, když máte neposedné děti, které díky zvědavosti stále někam lezou a o pády či škrábance není nouze. Drobný úraz si ale můžete přivodit i v domácnosti například při vaření. Řezné rány či spáleniny jsou běžnými úrazy v kuchyni. Drobná poranění na nás tak číhají doslova na každém kroku. Proto je dobré se na tyto situace vybavit a mít po ruce první pomoc.
bebe.jpg
Co je dobré mít v domácí lékárničce? V batohu, když jdete na výlet, nebo v cestovní tašce na dovolené? Je to podle nás přípravek pro rychlejší hojení různých typů drobných poranění.

BepanGel Hojivý gel je moderní hydrogel určený na ošetření drobných poranění jako jsou:

  • Odřeniny
  • Škrábance
  • Řezné a tržné rány
  • Popáleniny
  • Popraskaná kůže
  • Spáleniny od slunce

obrazek.pngBepanGel Hojivý gel na vlhké hojení různých typů ran je moderní hydrogel určený pro rychlejší hojení různých typů drobných poranění (jako jsou odřeniny, řezné rány, popáleniny, popraskaná kůže či spáleniny od slunce) a to moderní metodou vlhkého hojení. Působí tak, že ránu překryje a vytvoří vlhké a kyselé prostředí, které chrání před další infekcí a zabraňuje ztrátám vlhkosti. Reakce organismu na poranění začíná tvorbou strupu, který však zpomaluje proces hojení a výrazně zvyšuje pravděpodobnost vzniku jizvy. Hydrokoloidní gel BepanGel udržuje ránu vlhkou a zároveň dokáže absorbovat přebytečnou vlhkost - tím zabraňuje tvorbě strupů, zajišťuje optimální regeneraci, chrání před další infekcí a snižuje riziko tvorby jizev.

Podívejte se na videospot:

BepanGel je hydrokoloidní gel BEZ PARABENŮ. Obsahuje kyselý polymer (karbomer), jehož kyselost je regulována karnosinem (bílkovina, která se nachází přirozeně v kůži), který udržuje infekci pod kontrolou. Vždy se vyplatí mít takového „parťáka“ po ruce!

Více najdete na  https://www.bepanthen.cz/bepangel/

Pečlivě čtěte návod k použití. BepanGel Hojivý gel je zdravotnický prostředek na drobná poranění. LMR-CH-20210519-06

Reklama