Vaše oblíbená jídla na zdravější způsob

Horkovzdušná fritéza Delimano připraví vaše oblíbené křupavé delikatesy zdravějším způsobem. S využitím horkého vzduchu místo oleje zvládnete připravit smažené pokrmy, aniž byste porušili svou dietu. Vše připravíte s menším množstvím kalorií a tuku, kterému byste se při tradičním smažení na oleji nevyhnuli.

Skvělé rodinné večeře

Kapacita 2,5 l postačí k přípravě 700 g hranolek a 500 g řízků či kuřecích prsíček najednou - ideální pro přípravu rodinných obědů či večeří. V kombinaci s nastavitelnou teplotou 80 - 200 °C, kterou lze jednoduše změnit a hlídat, tvoří ideálního pomocníka do každé kuchyně. Zabudovaný časovač můžete nastavit na 30 minut, abyste předešli připalování jídla a dosáhli perfektní výsledek.

Skvělý na slané i sladké pochoutky

  • Hravě připravíte všechny oblíbené pokrmy v jednom přístroji. My jsme se rozhodli připravit večeři dle kuchařky s recepty, která je k fritéze Delimano přibalena. Recepty najdete také online ZDE. Na večeři jsme si připravili lososa a batáty s kozím sýrem. První jsme dali připravit batáty, doba přípravy byla dokonce kratší než doporučených 35 minut. Potom přišel na řadu losos, který je hotový do 10 minut.
  • Bátaty jsme rozkrojili, propíchali vidličkou a lehce posolili. Výhodou fritézy je její úspora oleje, podle návodu se jen lehce vymaže vnitřní nádoba. Teplotu jsme podle receptu nastavili na 200°C a čas přípravy na 35 minut. Vše bylo perfektně měkké a lehce opečené. Následoval losos, opět stačilo jen posolit, vložit do předehřáté nádoby a zapnout na 200°C, tentokrát stačilo pouhých 7 minut. Za tu dobu nám batáty vychladly k jídlu a mohli jsme je podávat s hotovou rybou. Na závěr stačí nádobu jen lehce vytřít např. papírovou utěrkou nebo umýt ve dřezu.
  • Snadná a rychlá příprava s malým množstvím tuku, jednoduchá manipulace i údržba fritézy Delimano jsou rozhodně benefity, které v kuchyni oceníte.   

3 technické vychytávky

  • Rukojeť není nikdy horká
  • Objem 2,5 L a nepřilnavý vnitřní povrch
  • Nastavitelná teplota a časovač

Více na DELIMANO.CZ

Čtěte také:

Reklama