video-fb.jpgFoto: Shutterstock

Ještě se vám nechce do fitka, i když už jsou opět otevřená? Některé ženy začaly během karantény cvičit doma a mnohé se rozhodly, že u toho zůstanou. Na YouTube v dnešní době nalezneme spousty skvělých videí pro domácí cvičení, díky kterým zpevníme hezky hýždě nebo třeba břišní svalstvo.

Cvičitelek, které vám na videu budou cviky předcvičovat, je hodně a je jen na vás, kterou si vyberete. Každému bude jistě vyhovovat jiná. Některá vás bude šetřit, jiná vám dá pořádně do těla. Pojďme se podívat, která videa na YouTube jsou nejlepší na zadek.

MadFit

Na youtubovém kanále MadFit najdete mnoho videí na všechny možné partie vašeho těla. Fitness trenérka Maddie si dala za cíl inspirovat svými videi ženy na všech úrovních fitness k tomu, aby vstaly, hýbaly se a dosáhly svých cílů. V tomto 15minutém videu procvičíte všechny partie svého pozadí a budete zase okrok blíž k pevnému vysněnému zadečku.

Pokud máte doma gumu na cvičení, můžete si s Maddie zacvičit i s ní. Pokud ne, není problém stejné cviky praktikovat bez gumy.

Nicole Steen

Vypracovat si dokonalý zadek můžete také s Nicole Steen, fitness trenérkou z youtubového kanálu POPSUGAR Fitness. Nepotřebujete k tomu žádné vybavení, stačí jen vzít podložku a připravit se na pořádný záhul. Váš zadek totiž dostane pořádně zabrat, a to při jakémkoliv videu, kde Nicole hýžďové partie procvičuje. I když se vám může zdát na první pohled  10 minut málo, věřte, že až docvičíte, bude vás pořádně bolet zadek.

Pokud je na vás však 10 minut málo, Nicole nemá problém ani s cvičením na 15 minut...

... nebo dokonce s 30minutovým tréninkem. Věřte ale, že během toho si budete muset video občas zastavit a zadek si pořádně protáhnout.

Blogilates

YouTube kanál Blogilates je jendím z těch, které na YouTube figurují už pěknou řádku let, a najdete na něm videa opravdu na všechno možné. Certifikovaná fitness instruktorka Cassey Ho vám dokáže dát pořádně do těla. Pokud zvolíte cvičení na 5 minut, je většinou velmi intenzivní a i během něj vám Cassey dokáže dát pořádně do těla. Někdy možná budete chtít, aby už byl konec.

Do těla vám dokáže dát ale klidně i během 5 minut.

Ale pokud by vám přišlo, že jste toho moc nenacvičily a chtěly byste se cvičení věnovat déle, Cassey má samozřejmě i delší cvičení na jednotlivé partie. Po 20 minutách cvičení podle tohoto videa vám bude zadek přímo „hořet“.

Pamela Reif

K hezkému zadečku vám může pomoci i krásná trenérka Pamela Reif. Opět nebudete potřebovat žádné vybavení, stačí jen vaše vlastní váha. Díky intenzivnímu tréninku na hýždě budete Pamelu možná nejdřív nenávidět, ale díky výsledkům, které se díky pravidelnému cvičení dostaví, ji pak budete milovat.

Nemáte náladu na dřepy, výpady nebo skákání? Anebo máte problémy s kolenními klouby? Pak je pro vás skvělou volbou toto 15minutové video.

Míša Mrázková

Preferujete-li videa v češtině, můžete vyzkoušet youtubový kanál Ladylab.cz, kde cvičí například fitness trenérka Míša Mrázková. S tou se můžete vrhnout na cvičení jakýchkoliv partií. Během cvičení dělá i krátké přestávky, abyste si mohly oddechnout. V tomto videu zaměřila 15minutový trénink na zadek, který vám pomůže k sexy hýždím a štíhlým nohám.

Pokud s cvičením teprve začínáte a netroufnete si na složitější cviky, i na vás Míša myslí. V tomto videu se 20 minut věnuje cvičení na nohy a zadek pro začátečníky.

Reklama