Jak to může dopadnout, když máte na rodinu jen jeden mobilní telefon, to zjistila čtenářka Snížek. V jejím příspěvku k dnešnímu tématu se dočtete, že posílat SMSky s erotickým obsahem, může být mírně rizikové...

Když jsem si přečetl příspěvek čtenářky Snížek k dnešnímu tématu, neudržel jsem se smíchy. A v hlavě se mi vyloupla otázka: Chodí chlapec ještě s onou slečnou broskvičkou?

EROTICKÁ LINKA?

Koupili jsme si první mobil a ten byl stále doma, pro všechny společný, místo pevné linky, jako domácí telefon. Původně jsme měli naivní představu, že to tak bude stačit, brzo jsme zjistili, že asi ne. Syn jel na rande a sebou měl lístek s číslem telefonu a kolem půlnoci nám přišla SMS. Já jsem ji začala hlasitě číst a byla jsem z ní v šoku, manžel ještě víc, nebo napřed měl udivený výraz, otevřenou pusu a potom zařval: honem to zavři, určitě ses nabourala na erotickou linku a budeme to platit! V oné SMS bylo popisované spokojenost dívky s průběhem sexu a že její šťavnatá broskvička se těší na brzké zopakování. Takže než se stihl syn vrátit domů z rande, byl oceněný za výkon. Já jsem nevěděla, že zpráva patří jemu, to bych ji nečetla, ani oslovení jménem v ní nebylo. Manželovi to patřit nemohlo, byl se mnou doma. Synovi jsem řekla, že má zprávu a nevěděla jsem, že je pro něj. Nezlobil se, jen se divil, že mu holka hned napsala a brzo potom si raději pořídil vlastní mobil. Máme už dávno každý svůj mobil a nelezeme si vzájemně do zpráv, máme své soukromí. Jen se mi vždycky když vidím broskev vybaví slova-moje šťavnatá broskvička-a chce se mi smát.

SNÍŽEK

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

  • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
  • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys

Reklama