Přeji krásný den!

Když jsem pracovala na dispečinku záchr. služby, můj kolektiv byl veskrze mužský. Tomu i vlastně odpovídal  i  čas před zrcadlem! Byla jsem tam jediná žena, tak jsem dělala všechno pro to, aby se mě pánové po ránu nelekli! Protože já se fakt  leknu vždycky. A proto, jsem v jedné soutěži hrála o nějaký zázračný ELILXÍR na vrásky a já ho vyhrala! Když mi ho pošťák  donesl, zkoumavě a hodně dlouze si mě prohlížel. Už jsem z něho byla fakt  nervozní. Pak jsem si všimla, že na balíku je velikánské logo : S NÁMI OMLÁDNETE. Hned jsem pochopila ty zkoumavé pohledy.  A ještě jsem nebyla nenamalovaná. Ten si asi myslel: "tak tobě, to babičko už asi nepomůže!"

 Teď nepracuji, tak péči o svůj zevnějšek dost flákám. Doma se nemaluji. Když jdu někam mezi lidi, tak jsem nucena. Nebaví mě malovat řasy. Make -up dělám vyjímečně, jen když jdu do společnosti. Spíš používám samoopalovací krém. Miluji,  léto a  opálenou pleť. S vlasama, nemusím kromě barvení dělat naštěstí  nic. Mám takově tvrdé hřebíky, které se ani ve větru nerozfoukají. Na váčky pod očima používám roll-on, s kofeinem. Je vynikající a fakt účinný. A parfém -už léta jsem věrná značce od  Avonu Treselle.

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Já mám taky dojem, že žádné kouzelné preparáty na mládnutí nejsou, ať stojí, co chtějí. Je to jen marketingová mystifikace. Simona

Jak probíhá vaše ráno, milé čtenářky? Kolik času věnujete své úpravě před zrcadlem? Jakou používáte kosmetiku, co provádíte s vlasy? Máte nějakou osobní vychytávku? Moc se dnes celý den těším na vaše podnětné příspěvky na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama