Dobrý den všem ženám-in,

taky jsem nevěřila, že by léčitelé mohli pomáhat. Syn onemocněl atopickým ekzémem. Absolvoval hodně lékařských vyšetření, užíval léky, dávali mu mastičky, ale nic nepomáhalo. Navíc začal mít problémy s dýcháním - astma. Zkoušeli jsme, co jsme mohli. Ale nic nepomáhalo a Kubík na tom byl pořád stejně a každou chvíli se dusil a musel mít speciální prostředek, který si 3x denně stříkal do krku, aby mohl dýchat.

Kolegyně viděla, jak jsem utrápená, a poradila mi léčitele. Dala mi adresu, pánovi jsem zavolala a objednala se. Jenže doma byl oheň na střeše - manžel o tom nechtěl ani slyšet. Prý jsou to jen šarlatáni. Nakonec pomohla tchyně - hrozně se s ním pohádala, ale manžela přesvědčila. Pan léčitel byl starý člověk, moc milý. Dopředu nesliboval žádné zázraky, ale pokud on a příroda pomůže, mohl by se Kubíkův stav zlepšit. Jak píše paní Mira, kroužil nad synem rukama, přikládal je na postižená místa a navíc nám namíchal nějaké bylinky na koupel i na pití.

A stal se zázrak. Dýchání se zlepšilo o 100 %, po roce a půl léčení Kuba nemusí mít žádné léky, jen chodí na kontroly a ekzém také ustoupil. Ještě nějaké skvrny má, ale oproti tomu, co bylo dříve - jako by měl na obličeji malou pihu.

Jen pan léčitel už není mezi námi. Při jedné ze svých pravidelných procházek uklouzl, zlomil si nohu v krčku a zemřel. Ale za syna mu budu do své smrti vděčná.

LidunkaPřeji, aby se syn uzdravil úplně. A je dobře, že si tchyně dupla.

Zažili jste, že by někdo někoho přemlouval, aby šel k léčiteli?

                                                           Věříte léčitelům?

   Jaké s nimi máte Vy nebo Vaše okolí zkušenosti?
      Pokud jste nějakého navštívili, jak vás léčil?
A co bylinky, užíváte je?
          Kdyby vám tradiční medicína nepomohla, hledali byste i jiný způsob léčby?
              Máte sami v sobě "něco", co léčí a pomáhá druhým?
Pište, nenechávejte si to pro sebe!

redakce@zena-in.cz

Reklama