Z brunety blondýna a z urostlé ženy téměř vyhublá modelka. Moderátorka a herečka Michaela Dolinová (44) se rozhodla být štíhlá jako niť. Už před více než rokem začala s tvrdou dietou, takže má teď prý scvrklý žaludek a nic moc nejí.

Dokonce ani na slavnostní párty Thálie, kde se prohýbaly stoly jídlem a většina přítomných se cpala do křupava upečenou kachýnkou, knedlíkem a zelím, se Míša spokojila s minikopečkem zelí na malém talířku.

 
„Rozhodně bych víc sníst nemohla," vysvětluje. „Toto je moje večeře. Už jsem si pomalu odvykla jíst, tak si dávám občas hrst mandlí a pivo, to mě zasytí. Jinak už nemám potřebu se cpát. Z touhy po jídle jsem vyléčena," svěřila se Míša, které ovšem červené dlouhé šaty s péřovým boa velmi slušely. Míša Dolinová

Její děti, dcery Tereza a Julie, jí dělají radost.I když Míša plesy obvykle moderuje, letos už se starší dcerou šla na maturitní ples. „Dceři je teprve jedenáct, je na gymnáziu v primě a na plese účinkovala," vysvětluje divadelní představitelka například Coco Chanel nebo sestřička z Ordinace v růžové zahradě.

 

„Tančila tam s ostatními dívkami a předávala maturantům stužky. Velmi jsem si to užila, protože po pětadvaceti letech jsem byla na normálním plese, aniž bych ho musela uvádět. Bylo to pro mne dojemné, když jsem se rozhlížela a všude kolem mne ti mladí lidé a mezi nimi moje dcera, už studentka! Tak se mi tam moc líbilo."

 

Jak se vám štíhlost Míši Dolinové líbí? Nepřehání to?


Reklama