Dárek, který si vybrala herečka a moderátorka Michaela Dolinová (43) letos k Vánocům, nepatří zrovna mezi ty nejlevnější. Ona to samozřejmě ví, a proto se bojí své přání vyslovit nahlas. Letos totiž s manželem koupili chalupu na severu Čech, která se nyní opravuje, a tak tuší, že její přání, které s chalupou nemá nic společného, nebude vyslyšeno.

„K Vánocům bych chtěla perlové náušnice, ale protože teď budeme opravovat novou chalupu, tak v to moc nedoufám. Myslím, že je spíš vystřídá nějaký komponent do kamen. Nicméně přiznám se, že bych je moc chtěla,“ tvrdí moderátorka ranního vysílání Snídaně s Novou.
Vánoční svátky chce strávit právě na nové chalupě.
„Sice tam ještě není moc vyřešené topení, ale na svátky už bych tam chtěla být. Všechno podstatné tam už je: kamna, televize, trouba. Co půjde, připravím předem. Nasmažím řízky už doma a bude to v pohodě. Docela už se na to těším. Navíc je fajn, že to máme v přírodě, i když já určitě nikam vylézat nebudu. Mně je všude zima,“ přiznává.

Na rozdíl od jiných žen, které se stresují vánočními přípravami, nechává domácnost Míšu naprosto chladnou.
„Já před Vánoci nijak extrémně neuklízím. Když vidím, že je někde silnější vrstva prachu, tak to utřu, ale že bych se kvůli tomu nějak trápila, to určitě ne. Pravidelně dělám úklid po celý rok stejně,“ tvrdí herečka, která je letos dost vytížená i kvůli svému působení v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Vánoce u televize nehrozí
Míša má doma dvě malé dcery Terezku (11) a Julii (8), ale to neznamená, že by kvůli nim rodina strávila Vánoce u televize. Na pohádky u nich nikdo moc nekouká.
„Děti to nezajímá a já musím říct, že jsem tomu ráda. Obě vydrží u televize tak maximálně hodinu, a pak je to přestane bavit. My si většinou střádáme čas na to, abychom zašli na pohádku třeba do divadla nebo do kina. Je to pořád lepší než sedět u televize. Jediné, co mě štve, že mi ty mrchy nechtějí číst,“ stěžuje si pohoršeně. „Ale já jsem také začala až v sedmnácti, tak se utěšuji, že mají zatím ještě čas.“

Zdroj: Korzo

Kde strávíte Vánoce vy? Už máte uklizeno? A jaký dárek byste nejraději dostala? Co myslíte, splní se vaše přání? Nebo jste také zvyklá smiřovat se s tím, že co chcete, to nedostanete?

Reklama