Finalisté soutěže Muž roku 2012 byli odtajněni. A je případné, aby v roce ´12 bylo 12 finalistů. Podívejte se s námi na ty fešáky a pojďte je zhodnotit s herečkou Míšou Dolinovou, která zasedne v porotě soutěže...

muz roku

Navštívili jsme představování finalistů soutěže Muž roku 2012, a neučinili jsme tak jen z plezíru. V rámci letošní volby totiž proběhne také z finalistů volba Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz! Za tímto účelem vám všechny muže postupně představíme více - každý totiž musí odpovědět na naše zákeřné otázky. Ale na odpovědi jsme jim nechali nějaký čas. Nyní pro vás máme připravený takový Quick-Date. Toto jsou finalisté muže roku 2012, seznamte se, prosím!

Česká republika

 • 1. Martin Kondáš obchodník OSVČ, 25 let, Benešov
 • 2. Robert Anderle výroba el. rozvaděčů, zaměstnanec, 24 let, Litovel
 • 3. Miroslav Kolenyak fitness trenér, 24 let, Dolní Jelení
 • 4. Erik Dobrovodský zubní technik, 23 let, Břeclav
 • 5. Marek Podmolík student, 25 let, Vražné - Nový Jičín
 • 6. Adam Klavík fotbalista, 22 let, Písek
 • 7. Jiří Matoušek student, 20 let, Nový Bydžov
 • 8. Tomáš Řechtáček finanční poradce, 21 let, Liberec

Slovenská republika

 • 9. Ján Haraslín student, 23 let, Bratislava
 • 10. Štefan Mišík student, 20 let, Ružomberok
 • 11. Peter Poruban příslušník ZVJS, 24 let, Dubnica nad Váhom
 • 12. Karol Partika zaměstnanec kovohutě, 29 let, Prešov
FINALISTÉ MUŽE ROKU 2012
(Řazeni jsou podle čísel výše zleva doprava a shora dolů, tedy v levém horním rohu je Martin Kondráš, v pravém dolním rohu Karol Partika.)
Martin Kondráš Robert Anderle Miroslav Kolenyak Erik Dobrovodský
Marek Podmolík Adam Klavík Jiří Matoušek Tomáš Řechtáček
Ján Haraslín Štefan Mišík Peter Poruban Karol Partika

Který z finalistů padl do oka herečce Míše Dolinové?

Při představování se nám podařilo „ulovit“ herečku a jednu z porotkyň soutěže Míšu Dolinovou a položit jí pár otázek...

Míša DolinováMáte z té dvanáctky finalist už teď na první pohled nějakého favorite?
Na první pohled jednoho favorita mám, je to Miroslav Kolenyak. Je z nich vlastně úplně nejmíň hezký, nejsem totiž na ty prvoplánově hezké chlapy. Má větší nos, jinak je na první pohled poměrně nenápadný... Zajímavé je, že v minulém roce se stal vítězem také muž, který není prvoplánový krasavec. Měl nejvtipnější scénku, bylo vidět, že mu to pálí, a skončil druhý i na světové mužské miss - to už o něčem svědčí. Prvoplánoví krasavci pro mě nejsou moc zajímaví, mám ráda kluky, kteří jsou trochu plaší.

Čím vás zaujal, nosem?
Tím, jak vypadal. Když někdo říká, že se nedívá na druhého, jak vypadá, tak lže. Každý se divá na druhého nejdřív podle toho, jak vypadá, jak působí, a teprve pak vás zajímají vlastnosti a charakter.

Kdybyste šla na Qucik-Date, na co byste se chlapa zeptala, kdybyste mu mohla při takové příležitosti položit jen jednu otázku?
Jaký vztah má se svými rodiči.

Proč?
Protože jestli plánujete s mužským nějaký život, je hrozně důležité, jaký má vztah k rodičům. Je to důležité, jednou bude mít takový i k vám. Tohle je můj seismograf, jsem na tohle citlivá. Když mi někdo řekne, že má s maminkou špatný vztah a nestojí za to, tak utíkám pryč.

Jste v porotě Muže roku - jaká jsou vaše hodnoticí kritéria?
Musí být vtipný, inteligentní... To, že jsou všichni hezcí a mají pěkné postavy, je samozřejmé, to by se ani do finále nedostali. Takže budu hodnotit smysl pro humor a šaramantnost.

Počínaje týdnem od 18. června 2012 vám postupně představíme v krátkém rozhovoru všech 12 finalistů Muže roku 2012. Na vás pak bude zvolit si v anketě Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz! Vyhlášení proběhne v rámci galavečera, který se bude konat v náchodském Městském divadle 24. srpna 2012.

Kam dál?

Reklama