Foto: Shutterstock

Kabelky, pokrývky hlavy, sluneční brýle, náramky, náhrdelníky nebo jemné řetízky, náušnice, pásky nebo třeba čelenky… všechno tohle jsou malé drobnosti, které však vašemu outfitu dodají šmrnc, doladí ho a ozvláštní. Ačkoliv jde často jen o drobnosti, nikdy je nepodceňujte. Na detailech totiž ve světě módy záleží.
 
Minimalistický outfit můžete ozvláštnit velkými výraznými náušnicemi. V létě se nebojte sni barev. Špatně neuděláte ani v případě, že si na krk zavěsíte masivní náhrdelník nebo na ruku velký silný náramek. Parádu letos uděláte i se šperky z přírodních materiálů. Ke vzorovaným outfitům s volány v dalším zdobením zase volte jemnější kousky. Zlatá, stříbrná nebo zlato-růžová se hodí téměř ke všemu. Vedle nešlápnete ani s perličkami.
 
Vlasy zase můžete ozvláštnit čelenkou, sponkou nebo nasaďte klobouk. Je skvělý nejen proti slunci, ale také perfektním doplňkem například k šatům. Culík zase můžete oživit barevným šátkem, který si zavážete na něj nebo zapletete do copu.
 
V létě jsou nezbytností sluneční brýle. Je však důležité, aby vám seděly k tvaru obličeje. Mnoho žen při jejich výběru chybuje a více se dívá na trendy než na to, jak v brýlích vypadají. S menším obličejem si rozhodně nemůžete dovolit velké kulaté brýle nebo pilotky. U výběru brýlí se můžete i pořádně odvázat, ale né vše zkrátka sluší všem. Ozvláštnit je můžete i řetízkem, který je letos zase trendy.


Bershka 99 Kč / Zara 399 Kč / H&M 349 Kč

Zara 499 Kč / Zara 499 Kč / H&M 399 Kč

Stradivarius 199 Kč / Bershka 149 Kč / Zara 799 Kč

Stradivarius 179 Kč / H&M 749 Kč / Mohito 99 Kč

Stradivarius 299 Kč / Zara 249 Kč / Zara 399 Kč

Mohito 99 Kč / Zara 699 Kč / H&M 249 Kč

Zara 699 Kč / Mohito 49 Kč / Reserved 499 Kč

H&M 349 Kč / H&M 399 Kč / Reserved 59 Kč

Reklama