Kouření škodí zdraví. To ví každý z nás. Ne každý si ale s touto závislostí dokáže poradit. Jak těžké je s kouřením přestat, aktivně zjistí i Radiožurnál, který společně s Českou koalicí proti tabáku připravil na poslední čtvrtletí tohoto roku speciální projekt. Vyzýváme vás k boji se závislostí na nikotinu. Jsou věci, na které není nikdy pozdě. Nečekejte na novoroční předsevzetí a přestaňte kouřit s Radiožurnálem už teď!

 

Dva týmy se utkají o to, kdo z nich vydrží nekouřit. Takový je princip soutěže, která na Radiožurnálu potrvá tři měsíce a posluchači ji budou sledovat od října do konce roku. Chce to pevnou vůli a odhodlání. My vás v tom nenecháme samotné. S bojem se závislostí bude všem členům obou týmů pomáhat odborný lékař a šanci na úspěch pomohou zvýšit také podpůrné prostředky pro odvykání kouření.

 

Tři odvážlivci z řad redaktorů Radiožurnálu proti třem odhodlaným posluchačům. Tak budou vypadat soutěžní týmy. Chcete být jeho členem? Pokud máte odvahu utkat se s našimi redaktory a sdílet své pocity čerstvého nekuřáka se všemi posluchači Českého rozhlasu 1, nominujte se do soutěže!

 

Od 22. do 29. září posílejte formou SMS na číslo 605 220 555 nebo e-mailem na adresu dokurte@rozhlas.cz své příběhy, proč chcete přestat kouřit. 30. září vybereme tři soutěžící, kteří, podle našeho názoru, budou mít nejsilnější nebo nejzajímavější motivaci.


1. října
představíme oba týmy. Až do 30. prosince pak budeme společně ve vysílání Radiožurnálu pravidelně sledovat úspěchy či neúspěchy obou týmů, ale zároveň i reakce a pocity všech zúčastněných nekuřáků. Den před Silvestrem jejich snažení vyhodnotíme a společně se všemi posluchači určíme, který tým byl úspěšnější. Nečekejte tedy s předsevzetím až na Silvestra a přestaňte s námi kouřit třeba už dnes!

 

Úspěchy našich čerstvých nekuřáků sledujte také na www.radiozurnal.cz.

Reklama