divka.jpg

Foto: Netflix

Oficiální synopse zní: „U silnice zemře žena a zanechá po sobě syna a muže, který je údajně její manžel. Dokument o velké záhadě, která vám pořádně pocuchá nervy.“ Onou ženou je Sharon Marshall, která zemřela za záhadných okolností v roce 1990.

Brzy po její smrti vyšlo najevo, že možná nebyla přesně tím, za koho se vydávala nebo kým si myslela, že je. Řekněme, že Sharon Marshall nebylo její skutečné jméno a její rodina nebyla její skutečná rodina. Dokument pomalu odkrývá, co se jí stalo a kým doopravdy byla.

Brzy se v dokumentu dozvídáme, že Sharonin manžel Franklin Floyd se zároveň část jejího života vydával za jejího otce. Jde o federálního uprchlíka a zločince, který je obviněný z únosu, obtěžování, loupeže a napadení, ale rozhodně není tím, za koho se vydává. Floyd byl na útěku téměř dvě desetiletí.

Sharon byla Floydem od mala vychovávána jako jeho dcera a sama byla Floydem jako dítě unesena. Později se stala jeho manželkou a měla s ním dítě. Její skutečná identita zůstala záhadou až do roku 2014, kdy byla identifikována jako Suzanne Marie Sevakis, dcera ženy, s níž byl Floyd krátce ženatý.

Uživatelé Netflixu jsou tímto příběhem zděšení. Někteří nový dokument o skutečném zločinu nazývají „jednou z nejděsivějších věcí, jaké kdy viděli“. „Sledoval jsem mnoho zpackaných kriminálních dokumentů, ale dokument Ta dívka z fotky na Netflixu mě dokázal celou dobu šokovat a děsit,“ píše na Instagramu například jeden z diváků.

Zdroje: Dokument Ta dívka z fotky, autorka článku, Instagram Netflixu, Netflixer, Independent
 

Reklama