Motto, kterého se drží čtenářka Ekleinovka, zní velice sympaticky. Přes to i ona musela časem vzít zavděk několika pravidelně užívanými léky. V této novince se dozvíte, proč...

Odmítavý vztah k tabletkám měla čtenářka Ekleinovka. Svůj postoj ale musela přehodnotit...


Prášky ano nebo ne???
Ožehavé téma tento pátek, co mám k tomu asi říct? Pravdu, nic víc.
Když jsem držela jakž takž pohromadě, vyhýbala jsem se lékům jako čert kříži. Pokud to šlo, mačkala jsem si akupresurní body, používala bylinné směsi. Lehká meditace také není na škodu..
Jak přibývala léta, přibývaly zdravotní problémy. Jelikož jsem známý riskér, brala jsem je na lehkou váhu a to se mi málem vymstilo. Začnu alergiemi. Mám jich tolik, že je pro mne snažší napsat, na co alergická nejsem. Včela je mrcha. A já lajdák. Pohotovostní balíček - k čemu ho mít pořád u sebe? Lítala jsem s dětmi po louce, hráli jsme na schovku. Zalezla jsem do šípkového keře, takže jsem ani nezpozorovala, že jsem dostala piďáro. Myslela jsem, že je to od trnu. Během chvilky začal tanec. Rudá jako růže, kulila jsem oči, špatně dýchala a dál už nevím nic. Šípková Růženka ve druhém vydání. Ten princ, který mne přivedl k životu byl záchranář. V nemocnici jsem dostala kázání. Od té doby jsem hodná, prášky beru, a pohotovostní balíček nosím většinou u sebe.
Nebudu si tady stěžovat, co mne všechno potkalo, to je mi k ničemu. Jsem pořád nad věcí a dokud dýchám, žiju. Prostě dám ráno prášek na srdíčko, ten opakuju ještě 2x, na thyerotoxikozu a alergie. Astma neřeším, až když je to akutní. Bolest až v krajním případě. Jejich počet redukuju... Nad vodou mne drží moje povaha. Jsem věčný optimista, který se neustále utvrzuje tím, že si říká: ,,Jsem zdravá, jsem v pohodě... a ono to funguje, na mně tedy určitě.
A už mi to nebaví, psát o svých bolístkách, každý máme nějakou...

Tak se loučím, přeju všem pohodový sluníčkový víkend,
Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. března 2012: Vy a tabletky

  • Jaký máte vztah k polykání tabletek?
  • Saháte hned po prášku, když vás něco zabolí?
  • Vyhýbáte se práškům jako čert kříži?

Napište mi svůj postoj k tabletkám a jejich konzumaci jako příspěvek k tématu. Za ten samozřejmě můžete získat dárek, tentokrát opravdu stylový - dětský multivitamin a multiminerál Marťánci s Imunoacivem od Walmarku, ve kterém najdete Mluvící Marťapero, a doplněk stravy Citrovital - výtažek z grapefruitových jadérek od firmy Herb-pharma. Pokud chcete mít šanci na získání tohoto dárku, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a do naší e-mailové schránky (viz odkaz níže) ať dorazí nejpozději 16. 3. 2012 v 15.30 hodin.

martcitro

Reklama