Jane Seymour je necelé dva roky před sedmdesátkou ve skvělé formě. Zdá se, že snad vůbec nestárne. Částečně jsou za to určitě zodpovědné i geny, ale herečka nenechává nic náhodě. Na životosprávě si dává velmi záležet. Základem jejího jídelníčku je zelenina, ovoce, ryby, mořské plody, vejce a kuřecí maso.

Když už si dá dezert, tak sní jen několik soust na chuť. Pravidelně také pije vodu s citrónovou šťávou a každý den začíná smoothiem z kapusty, mrkve, zázvoru a jablka. V jejím denní programu nesmí chybět ani pravidelný pohyb. Procházku nebo cvičení většinou absolvuje už ráno. Jako bývalá tanečnice má dobré základy. Věnuje se rychlé chůzi, cvičí pilates a občas to proloží baletními prvky.

image.png

Stydět se vedle Jane Seymour rozhodně nemusela ani sedmdesátiletá herečka a zpěvačka Olivia Newton-John. Ta svou přítomností velmi mile překvapila. V roce 2017 jí totiž lékaři už potřetí diagnostikovali rakovinu, ze které už se Olivia nevyléčí. Momentálně je nemoc ve čtvrtém stádiu a napadla už i kosti. Proti bolesti užívá zpěvačka marihuanu, kterou jí pěstuje manžel. Na akci ovšem rozdávala úsměvy a vypadalo to, že se jen tak nevzdává. 

5d551698e4d7dimage.png

Foto: Profimedia

Reklama