S kolegyní Danou jsme se rozhodly pro radikální řez. A to doslova. Jedině plastika nám může vrátit alespoň zdání tak kvapem prchajícího mládí!

Stáří...
Kde se vzalo tu se vzalo. Žádný plíživý nenápadný postup (alespoň v mém případě). Ale rovnou! A natvrdo!

Vrásky už se rozlezly po celém obličeji v stále hustších nepravidelných vrstevnicích, kromě povislých ňader se obstojně prověsily i tváře a kdysi svůdná kukadla jen nenápadně mžourají z podopony kůže.

Nával horka a potu střídá nával, s nástupem přechodu se ze dne na den ozvaly klouby a na tělo se během půl roku navěsilo nových patnáct kilo tukových zásob. Takhle už to nejde dál!

A dost!

Když jsem se uklidnila z odstrašujícího pohledu do zrcadla, postěžovala jsem si v práci.

S Danou v očekávání věcí příštích...A ejhle!  Kolegyně Dana sdílí mé pocity. I když v jejím případě se jedná o nepatrné vějířky vrásek a téměř neviditelné váčky pod svůdně kočičíma očima. Tělo jak vysoustružené, nikde ani špíček. Přesto je i ona krajně nespokojená...

Když naše sáhodlouhé litanie přestanou bavit šéfku Kláru, přichází s nabídkou: Půjdete pod kudlu! Nabízí nám možnost nechat se zkrášlit a vylepšit oční víčka plastickým chirurgem, konkrétně kouzelníkem ve svém oboru – MUDr. Romanem Kufou z pražského specializovaného centra Perfect Clinic (www.kufa.cz, www.perfectclinic.cz).

Stejným lékařem, které se též ujme vítězky naší čtenářské soutěže Buďte krásná podle vašeho přání

Ani na chvíli neváháme!

Druhý den jsme už opatrnější. To když Klára přichází s konkrétními daty konzultace s chirurgem a samotného zákroku. Cože, tak brzy?

Dana je krásná. Podle mě plastiku nepotřebujeDanu víc děsí dva týdny za skly černých brýlí, které budou provizorně zakrývat náplasti na horních i dolních víčkách – respektive na sešitých ranách, z kterých předtím specialista nenávratně odkrojí kus jejího já.

Já se prostě jenom bojím. Bojím se, že když po vyhojení sejmu náplasti, uvidím v zrcadle zcela cizí pohled neznámých – nejspíš vykulených očí, které podle „městských legend“ nezřídka ani nepůjdou kvůli příliš zkráceným víčkům zavřít. Ježíš, mám to zapotřebí?

Mladá, krásná (a neklidná)
Touha po vylepšení zevnějšku je však silnější u nás u obou. Přesvědčujeme se navzájem a dodáváme si síly. Jdeme do toho!

Za dva dny nás odpoledne po práci Klára nakládá do auta a vyrážíme směr Malvazinky. Jedeme na kliniku „konzultovat“ naše přání a představy.

Pan doktor Kufa nám zákrok doporučujel...Komorní prostředí centra Perfect Clinic nás skoro nutí šeptat. Chvilku čekáme v hale na příchod muže, kterého předchází pověst skvělého plastického chirurga a suverénně se tváříme, jako bychom podobná zařízení navštěvovaly dnes a denně. A pak přijde „ON“...

Jestliže jsme si až dosud nebyly jisté, zda jsme se rozhodly správně, teď už máme jasno. MUDr. Roman Kufa je fakt fešák! A člověk tak ušlechtile pohledný asi bude vědět, co našim zjevům nejvíc prospěje.

Vcházíme do lékařova hájemství a postupně usedáme k pohovoru. Vtahuji břicho (marně), a jak se později od Dany dozvídám, i ona s koketním úsměvem tajně očekávala lékařův údiv, proč zrovna my chceme vylepšit.

Naopak. Stačí mu jediný pohled, aby naše rozhodnutí souhlasně podpořil. Já se dokonce domnívám, že v mém případě nevěděl, který z poskytovaných zákroků potřebuji víc! Aspoň, že se neptal, proč jdu až teď...

Z odřezků vám spíchneme kabelku!Domluveno. Za tři týdny se sejdeme znovu. A pak...

Trocha krve, potu a bolesti, pár dnů zdůvodňování otoků a temných modřin v obličeji – a už nic než nesmírná a oslňující krása. Aspoň doufám!

A pak přijde na řadu facelifting, liposukce, nějaká ta vycpávka... To by v tom byl čert, abych se nevdala!

Reklama