Toužíte po spojení sportu a wellness? Máte rádi odpolední a večerní relax po celodenní lyžovačce nebo po procházce v přírodě? Provoněné sauny či páry, venkovní bazén s teplou vodou, špičkové relaxační zóny s pohodlnými křesílky, závěsnými houpačkami nebo vodními postelemi s regulací teploty povrchu postele? To vše najdete na jednom místě v tradičním venkovském tyrolském přírodním stylu.

Vyzkoušejte čtyřhvězdičkový hotel Neue Post v tyrolském městě Fieberbrunn. Před dvěma lety zde vytvořili úžasný saunový svět spolu s dalšími wellness možnostmi.  Vše voní dřevem a bylinkami, budete nadšeni! Koupání ve vyhřátém bazénu na střeše hotelu s výhledem na horské štíty je jedinečné! Hotel Alte Post **** www.altepost.eu

Abychom vás navnadili, prohlédněte si Wellness in the “Latschenkiefer SPA” v hotelu Alte Post **** v naší fotogalerii. Může být inspirací pro vase rozhodnutí, kam se letos v zimě vydat nejen na lyže, ale take za skvělým wellness and Spa.

FOTOGALERIE:

Proč jet do Fieberbrunn?

Fieberbrunn a jeho lyžařské středisko www.skiresorts-test.com/ski-resorts/fieberbrunn.html  leží v nadmořské výšce 790 m a je největší obcí údolí Pillersee. Tato tyrolská obec je v zimě opravdovým pojmem, zvláště pak v lyžařském běžeckém sportu a freeridu. V dosahu je další oblíbené středisko ve městě St. Johan www.skiresort.info/ski-resort/st-johann-in-tyrol-oberndorfharschbichl/: celou oblast regionu si můžete prohlédnou zde  www.pillerseetal.at

Sauna

  • Se svými sty sněhovými dny v roce je Pillerseetal a Fieberbrunn považován za oblast s extrémní jistotou sněhové pokrývky.
  • Region je považován za Mekku běžeckého lyžařského sportu a patří k jednomu z nejlepších lyžařských běžeckých areálu v Tyrolsku. Ve Fieberbrunnu je asi 25 km běžeckých stop, region disponuje celkem 110 km stop jak pro klasiku, tak pro skating.
  • 11 vleků a 43 km perfektně upravovaných sjezdovek jsou Vám ve skiareálu u Fieberbrunnu k dispozici. Motto zní: kvalita nad kvantitu. Přesto jsou zde také ambiciózní lyžaři a snowboardisté doma. Region Vás očekává s celkem 97 km sjezdovek.
  • Pro vyznavače freeridu je Fieberbrunn již dlouho pojmem. Mezinárodní Freeride World Tour, při kterém sjezdaři z celého světa při sjezdu Wildseeloder měří své síly, se pro ně stal každoroční zastávkou.
  • Jak rozmanitá je nabídka aktivit pro volný čas, tak rozmanitý jsou možnosti ubytování v hotelích, v ubytovacích hostincích nebo v rodinných penzionech.

Zdroj těchto informací je www.tyrolsko.cz

Informace pro turisty pro celou oblast www.pillerseetal.at – sněhové podmínky, ubytování, aktuální akce, ceny skipasů, mapa skiareálů, lyžařské školy, kulturní tipy, gurmánské a wellness tipy

 

Reklama