Toužíte po spojení sportu a wellness? Máte rádi odpolední a večerní relax po celodenní lyžovačce nebo po procházce v přírodě? Provoněné sauny či páry, krásný krytý bazén s teplou vodou,  teplé a stylové relaxační zóny s pohodlnými vyteplenými křesílky, To vše najdete v hotelu Alpenhof.

Vyzkoušejte čtyřhvězdičkový hotel Alpenhof **** v blízkosti městečka Filzmoos. Tento hotel se nachází v oblasti Ski Amadé www.skiamade.cz , lyžařský vlek najdete hned pár kroků za hotelem.

Alpenhof

Za ostatními středisky stačí popojet autem, protože hotel Alpenhof****se nachází v oblasti Ski Amade, která sdružuje celkem 25 lyžařských středisek napříč pěti regiony. Lyžování bylo skvělé a to nejen díky vydařenému počasí. Všechna střediska, které jsme navštívili nabízela špičkové služby, nové lanovky či sedačky, upravené tratě a výtečné restaurace na svahu.

Alpenhof

Abychom vás navnadili, prohlédněte si wellness zóny, které nabízí  hotel Alpenhof**** -  vodní a saunový svět v naší fotogalerii. Může být inspirací pro vase rozhodnutí, kam se letos v zimě vydat nejen na lyže, ale také za skvělým wellness and Spa. Více na http://www.alpenhof.com/. Kromě tohoto lákavého zázemí zde najdete i výtečnou domácí kuchyni a krásně zařízené pokoje

PRO VÍCE FOTOGRAFIÍ KLIKNĚTE ZDE:

 

 

 

 

.Alpenhof

Reklama