ageLOC LumiSpa je systém péče o pleť s dvojím účinkem, který pleti současně poskytuje přínosy pro vyhlazení pleti a důkladné čištění. Zanechává pleť hladší a jemnější po prvním použití. Zařízení ageLOC 5a6885b807586obrazek.pngLumiSpa používá své jemné silikonové hlavice spolu s možností výběru tří čisticích přípravků ageLOC LumiSpa activating cleansers k jemnému, ale přesto důkladnému odstranění nečistot a make-upu.

Systém dvojí péče pro vyhlazení a důkladné čištění pleti

Zařízení ageLOC LumiSpa se od ostatních zařízení pro čištění pleti liší svou vlastní technologií dvousměrného pohybu, která kombinuje jemné, ale přesto důkladné čištění s dalšími přínosy pro pleť, jako je vyhlazení a jemnost pleti a zmírnění vzhledu pórů. Silikonová hlavice ageLOC LumiSpa se pohybuje s přesně takovou frekvencí, aby podporovala exfoliaci pleti odstraňováním uvolněných odumřelých kožních buněk a zlepšila rozzářenost a hladkost pleti. Silikonové hlavice mají neabrazivní povrch, který je jemný a hygienický a čistí se snadněji, než hlavice se štětinami, které se na trhu běžně prodávají.
 
Vlastnosti a přínosy:

Pleť je na dotek hladší a jemnější.  Silikonové hlavice pomáhají jemně odstraňovat nečistoty z vnějšího životního prostřední a make-up.

Pokud čisticí zařízení používáte dvě minuty ráno a večer, tak vám zajistí:

-       5a6888b355c6fobrazek.pngzmírněný vzhled pórů,
-       vyhlazení pleti,
-       rozzářenost pleti,
-       jas pleti,
-       svěžejší vzhled pleti.
 
A jak dopadlo testování?

Žaneta P.

5a6885ef969baobrazek.pngMusím se přiznat, že jsem doslova posedlá péčí o pleť. Domnívám se, že jí dopřávám jen to nejlepší, kdy si pleť pravidelně čistím 2x denně a používám opravdu šetrné čisticí přípravky.

Zaradovala jsem se, když jsem dostala do rukou čisticí přístroj agecLOC LumiSpa s možností ho testovat. Sama jeden čisticí přístroj vlastním, ale na rozdíl od tohoto přístroje má hlavici se štětinami.
 
Použití přístroje ageLOC LumiSpa je velmi jednoduché. Nejdříve jsem si navlhčila pleť a nanesla na ni čisticí přípravek ageLOC LumiSpa pro normální a smíšenou pleť. Má pleť je opravdu smíšená. T-zónu mám více mastnější, naopak tváře mám sušší, proto tento přípravek je pro mě ideální volbou. Perleťový gel má úžasnou svěží vůni, voní po melounu a okurkách. K pleti je maximálně šetrný, což má pleť vyžaduje, jelikož je to děsná „cíťa“.
 
5a68866c6721dobrazek.pngPoté, co jsem si rovnoměrně nanesla na navlhčený obličej perleťový gel, jsem zapnula přístroj tlačítkem, které se nachází uprostřed pod čisticí hlavicí. Přístroj se okamžitě zapne. Krouživými delšími pohyby jsem postupně čistila celý obličej.

Sice je tento přístroj jednoduchý na ovládání, ale jeho vlastnosti zaručeně jednoduché nejsou. Je to pěkně vychytralá věcička! Zařízení se zastaví každých 30 sekund, aby vás upozornilo na to, že máte přejít na další obličejovou část. Tento proces trvá 2 minuty, kdy je rozdělen na 30 vteřin na jednu tvář, 30 sekund na druhou, taktéž platí 30 sekund pro čelo a bradu. V čem shledávám také velké plus je v upozornění vibrací a zpomalením pohybu, pokud se po pokožce pohybujete příliš rychle nebo pokud na ni vyvíjíte velký tlak.
 
Po 2 minutách se přístroj automaticky vypne, takže zjistíte, že váš proces čištění byl úspěšně dokončen.
 
A jaká je má pokožka po použití ageLOC LumiSpa? Naprosto znovuzrozená! Je tak hebká, může konkurovat dětské „prdýlce“, je zářivá a dokonale vyčištěná.

Pokud chcete mít krásně vyčištěnou pleť, předejít nevzhledným pupínkům a stárnutí, doporučuji si pořídit tento přístroj. Protože nezapomínejte na to, že vaše ruce vyčistí pouze povrchovou část pokožky.
5a6887176df2bobrazek.png

Více informací o produktech Nu Skin naleznete zde.

Uložit

Uložit

Reklama