Nova pokračuje v nastoleném trendu realizace vlastní seriálové produkce. V pondělí padla první klapka k novému projektu, který se natáčí ve vysočanských ateliérech. V hlavních rolích se divákům představí známé tváře z televizních obrazovek, mimo jiné Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Saša Rašilov či Eva Sakálová.

V centru chystaného seriálu jsou zaměstnanci módního časopisu Dokonalý svět. Diváci pozorují jejich profesní kariéru, vzájemné vztahy na pracovišti, ale i soukromé problémy, kterým musí čelit. Každý z hrdinů je zástupcem jiné generace i charakterových vlastností. Seriál přináší na scénu šéfredaktorku Andreu, která je rozpolcená mezi prací a rodinou. Dále je v redakci módní ředitelka Michelle, jež je navenek silná a sebevědomá, ale uvnitř citlivá a zranitelná či zmatený stylista Oscar.

Na scénáři se podílí trojice autorek: Mirka Vopavová, Michaela Strnad a Tereza Dusová. Režií byl pověřen Vít Karas, který byl pomocným režisérem Zdeňka Trošky při natáčení pohádky Z pekla štěstí 2 a spolupodílel se na režii dabingu u animovaného hitu Ratatouille. V roce 2007 natočil znělku k Mezinárodnímu filmovému festivalu ve Zlíně.

Sledujete seriály z produkce Novy? Díváte se třeba na Ordinaci? Myslíte, že Dokonalý svět přinese něco nového?

Reklama