Společnost Tommy Hilfiger Tolietires s potěšením oznamuje uvedení nové vůně s názvem Pear Blossom Eau de Parfum.

Pear Blossom Eau de Parfum.Její kompozici okouzlující smysly tvoří aroma teplých hrušek, jež se mísí se skořicí a jemným nádechem bobulového ovoce a pižmového koření - vše vytváří svěží vůni, která se drží ve vzduchu. Je to vůně, kterou si se sebou budete chtít vzít kamkoli.

„Chtěl jsem vytvořit vůni, která dodá ženě zpodobňující značku Hilfiger smysl kořeněné štiplavosti a hřejivosti,“ řekl Tommy Hilfiger. „Vůně je otevřená, ale ukrývá i něco nečekaného: zosobňuje svobodné myšlení a svobodného ducha, díky nimž je má žena této značky nepopiratelný přitažlivý šarm.“

Tato nová vůně z limitované edice je ovocně-květinově-orientální. Přináší pocit pestré škály zelených tónů, kombinaci živých tónů a světlem prosycené zářivosti. Šťavnaté elementy květů hrušky, neroli a malin se skvěle hodí k síle a energičnosti santalového dřeva a cedru. Tóny opražených bio tonka bobů, esence z davany, skořicové kůry a šlehačky dodávají jemnou a éterickou delikátnost.

BALENÍ

Flakón vůně Pear Blossom vyzařuje jasné světlo, což vyzdvihuje touhu žen značky Hilfiger být zbožňovaná. Silueta flakónu je klasicky jednoduchá, ale zdobí ji proužkovaná grogrénová stužka naaranžovaná kolem lesklého stříbrného vršku. Tato rozmarně působící stužka je v tmavomodré a hruškově zelené barvě, čímž doplňuje zelené podtóny této vůně z limitované edice.

Nová dámská vůně Pear Blossom zosobňující ženu značky Hilfiger byla vytvořena ve spolupráci s parfumériemi Douglas. Vůně je k dispozici v balení 30 ml.

RECEPT pro vás

Hruškovo-malinový drobenkový koláč
● Dvě zralé hrušky
● Tři hrnky čerstvých malin
● Čtvrt hrnku medu
● Jeden hrnek instantních ovesných vloček
● Tři polévkové lžíce margarínu
● Dvě polévkové lžíce cukru
● Trocha mleté skořice
● Špetka mletého muškátového oříšku

Oloupejte hrušky a nakrájejte je na tenké plátky. Poskládejte šťavnaté plátky hrušek do své oblíbené zapékací misky 8x8 cm, rovnoměrně na ně poklaďte maliny a posypte cukrem. V míse smíchejte vločky, med, margarín, skořici a muškátový oříšek. Nasypte na maliny. Pečte nezakryté na 350 stupňů asi třicet minut nebo dokud nebude ovoce měkké, směs nebude mírně bublat a neucítíte dokonale sladké aroma.

Reklama