Fluidní korektivní make-up 16H

Nový make-up Dermablend je ideálním make-upem pro ženy případně muže s nedokonalostmi (např. rosacea, jizvy, rozšířené žilky, pupínky, začervenání, pigmentové skvrny, popáleniny, apod.), kteří chtějí mít zdravou a krásnou pleť.

Formule korekčního make-upu v sobě spojuje 25% koncentrovaných krycích pigmentů s velmi jemnou texturou a minerálními filtry. Nový Dermablend má zvýšenou krycí schopnost a zároveň zajišťuje přirozený vzhled pleti. Pokožka je hebká, nepravidelnosti pleti jsou dokonale překryté bez efektu masky a bez zvýraznění vrásek. Barva pleti je jednotná a zářivá po dobu 16 hodin. Pokožka je hebká, hladká a hydratovaná po dobu 24H. Make-up obsahuje vyšší ochranný faktor SPF 35.

Dermablend je k dostání ve 4 odstínech - 15, 25, 35 a 45 ve formě 30 ml tuby.

Ideální aplikovat rozetřením + jemnými pohyby od středu do stran v oblasti čela, nosu, brady a tváří. V místech nerovností a nedokonalostí nanést větší množství a jemným poklepáváním rozetřít.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 595Kč / 23,95€

100% Účinnost: Aktivní látky pro přirozený zářivý vzhled pleti.
100% Tolerance: Hypoalergenní. Testována dermatology a make-up stylisty. Testováno oftalmology. Bez parabenů. Bez parfemace.
100% Potěšení: Lehká, snadno se nanáší. Vysoká krycí schopnost bez efektu masky.

vichy

 

 

 

 

Reklama