Hledáte správný kartáček na zuby? Spolehněte se na dokonalost tvaru kartáčku SWISSDENT. Díky dokonalé konstrukci bude vaše péče o zuby bez chyby.

swissdentTvar celého kartáčku je inspirován konstrukcí zubařských nástrojů a přináší obdobně snadnou i přesnou manipulaci, malá čisticí hlavice zajišťuje takřka absolutní dosah všech plošek zubu. Patentovaný zástřih vláken je inovativně tvořen tak, aby svým tvarem bezchybně obklopil zub a zajistil co nejpreciznější očištění. Jemná vlákna v provedení soft-medium, soft a x-soft poskytnou žádanou péči i komfort při čištění citlivých zubů a dásní. Cenově kartáček nepředstavuje luxus. Stejně jako u ostatních profesionálních zubních kartáčků nejsou ani u SWISSDENT PROFI použity nadbytečné estetické prvky, které zvyšují cenu produktu - cena je do osmdesáti korun.

Zbývající produkce značky SWISSDENT potvrzuje pravidlo opačné. Totiž, že čím účinnější a současně šetrnější má být technologie zubní kosmetiky, tím bude cena stoupat. Devět pokrokových produktů systému zubní péče SWISSDENT (bělicí zubní pasty, dentální spreje, nebo anti-aging zubní kúra) tak patří ve své kategorii spíše do luxusní kategorie. Pro zákazníky, kteří docení hodnotu investice do zdraví a krásy zubů, stejně jako pro fanoušky této trendy značky ale sotva bude znamenat překážku.

Můžete si vybrat barevné provedení: švýcarská červená, alpská modrá a minimalistická černá či sněhobílá, jako aktuální novinku také škála s barevnými vlákny, například fialový s černými vlákny, černý s červenými vlákny či růžový s bílými vlákny.

Více o kartáčku SWISSDENT najdete na www.profimed.cz zde.
Více o zubních pastách SWISSDENT najdete zde.
Všechny produkty SWISSDENT si můžete koupit v síti prodeje Profimed a na stránkách www.profimed.cz.

Reklama