Věřily byste tomu, že se dá v bazárku sehnat i dárek k narozeninám? Čtenářka Vkyptova jeden dárkový extra kousek našla...


Já do sekáčů, bazarů apod. moc nechodím. Né, že by mi vadilo nosit oblečení po někom (na to stačí pračka), ale kdykoliv jsem někam vlezla, tak to byla hrůza. Smrdělo to tam zatuchlinou, oblečení narvaný jedno na druhym, že si ho pořádně nešlo ani prohlédnout... No, prostě vždycky děs:-( Ale moje mamka má naopak štěstí. V jejich čtvrti je jeden sekáč, odkud mi každý týden vozí něco pro malou, většinou není poznat, že už je to „jeté" a protože je to „z dovozu" tak chodí moje dcera v originále, protože tady se takové věci bohužel neprodávájí.

U nás před rokem otevřeli dětský bazárek, zašla jsem se tam podívat a koupila mikču s tím, že jí malá bude mít jen na doma nebo ven na lítačku. Ovšem mikča byla tak fajnová, že jí nosila normálně celý podzim i zimu a na jaře, když už jí opravdu byla krátká, mi to bylo hodně líto...

A vyhrát bych chtěla asi brokátovou kabelku, byl by to krásný dáreček pro babičku k jejím 70. narozeninám:-)

Vkyptova

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama