5a1d559e2affbobrazek.pngZ kolekce: H&M

Klasika vs. trendy. Čím vyzdobit domov?
Neustále slýcháváme, jaké barvy ve vánoční výzdobě aktuálně hrají prim, které doplňky by neměly chybět a co naopak nikdy nedávat, protože to již není moderní. Lze ale říci, co je na Vánoce trendy? Vždyť nejkrásnější svátky v roce jsou především o lásce, rodinné soudržnosti a pohodě. Hlavně, každá z nás má jiný vkus. Právě tím byste se měla řídit. Pokud máte doma krabici plnou klasických ozdob ze dřeva, šišek, slámy či nádherné krajky, nebojte se ji vytáhnout. A že vám kamarádka před pár lety tyto dekorace zkritizovala? Mávněte nad tím rukou. Taková klasika, která zdobila domovy již našich prababiček, nikdy nevyjde z módy. Navíc dodává obydlí tu nejkrásnější rodinou atmosféru, opřenou o letité tradice.

5a1d564bc03ccobrazek.png

5a1d566c6c532obrazek.pngZ kolekce: Cellbes

Milovníci moderních Vánoc mohou zvolit jednoduchý minimalismus, který je také velmi líbivý a v poslední době žádaný. Jedním z jednoduchých tipů jsou naaranžované větvičky ve váze, na které lze zavěsit vánoční ozdoby. Tato dekorace vynikne i v kombinaci s klasickými červenými a zlatými baňkami, které patří ke každoročním stálicím a je symbolem adventu.

5a1d57aca8346obrazek.pngZ kolekce: GLASSOR

5a1d57ed0126eobrazek.png
Z kolekce: Jysk

Velmi oblíbené jsou v posledních letech světelné řetězy. A to nejen ve vánočním čase, můžete je používat celoročně. Do průhledné vázy dejte několik vánočních ozdob a přidejte světelný řetěz. Odrážející odlesky vytvoří velmi zajímavé osvětlení. Dekorace samozřejmě nemusí tvořit pouze dospělí, mohou se zapojit i děti, které zdobení nesmírně baví. Dejte jim prostor ke kreativitě, dokáží totiž vytvořit vskutku originální výzdobu.

5a1d5700b7848obrazek.png

5a1d5855d038cobrazek.png
Z kolekce: H&M

5a1d5b7891893obrazek.png

Z kolekce: Swarovski

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama