Přemýšleli jste někdy nad tím, zda raději prát v prášku, gelu, nebo zvolit předdávkované kapsle? Nebo se řídíte radou maminky, kamarádky, přítelkyně? Nyní je těm úvahám konec! Persil uvádí nové kapsle Persil Power-Mix Caps - unikátní kombinaci výhod dvou pracích forem - prášku a gelu v jednom!

PersilVše připravené rovnou k použití v jedné předdávkované kapsli. Koncentrovaný gel dá sbohem mastným skvrnám a síla prášku zajistí bělost a odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Dokonalé spojení prášku a gelu si poradí se všemi skrnami a vašemu oblečení dodá svěžest i při nízkých teplotách již od 20°C. Perfektní výsledek jednoduchým a pohodlným způsobem!

Už od objevení prvního „samočinného pracího prostředku“ na světě Fritzem Henkelem v roce 1907 se výzkumníci firmy Henkel snaží co nejlépe odstranit i ty nejodolnější skvrny. Vylepšovaly se prací prášky, zavedly se prací gely, později i tablety nebo gelové kapsle. Každá forma pracích prostředků měla své přednosti a také nedostatky. Prací prášky dobře odstraňovaly vybělitelné skvrny, zatímco prací gely se zase dobře rozpouštěly a byly lepší v boji s mastnými skvrnami. „Spojit prací prášek s gelem by mohlo napadnout každého. Ale cesta k vývoji takové unikátní novinky je trnitá, vyžadovalo to řadu měsíců testování. Nyní můžeme potvrdit, Persil Power-Mix Caps jsou „state-of-the-art“, tedy vrcholem v umění výroby pracích prostředků,“ vysvětluje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Persil Power-Mix Caps

První komora – prací gel - koncentrovaný tekutý prací prostředek je účinný na mastné skvrny, navíc přináší intenzivní vůni a je šetrný k vašemu oblečení. Díky tekuté formě začíná gel působit ihned po kontaktu s vodou.

Druhá komora – prací prášek - ideální na odstranění i těch nejodolnějších skvrn, jako jsou skvrny obsahující barviva (káva, čaj, kakao, ovoce, zelenina).Persil

Doby, kdy praní byla věda a „dobře vyprat“ znamenalo vlastnit alespoň několik různých přípravků, které bylo potřeba správně kombinovat a dávkovat, jinak by se celý cyklus praní musel znovu opakovat, jsou ty tam. „Dnešní doba je uspěchaná a nikdo z nás nemá tolik času na domácnost, kolik by si přál. Zároveň jsme zvyklí na kvalitu a z toho požadavku nechceme ustoupit. Proto Persil přináší nový výrobek, který v sobě spojuje vysoké nároky na kvalitu s přáním jednoduchého a rychlého použití. Takové jsou nové kapsle Persil Power-Mix Caps,“ vysvětluje dále Jana Očadlíková.

Persil Power-Mix Caps koupíte od dubna tohoto roku v malobchodním prodeji a ve vybraných e-shopech. K dispozici jsou tyto varianty pro bílé a stálobarevné prádlo a varianta Color, a to v těchto velikostech balení: 14ks (159 Kč),  28ks (359 Kč), 35ks (429 Kč), 2x28ks (579 Kč).

Reklama