amanda.jpgFoto: Profimedia

Amanda Holden vypadala velmi elegantně. Na sobě měla bledě modrou koženou sukni od Baukjena, krásnou vzorovanou halenku s květy sakur od britské návrhářky Tabithy Webb a šeříkově fialový kabátek. Outfit doplnila pastelově modrými lodičkami v podobném odstínu, jako je sukně.
 
Vypadá to, že Amanda je na jaro dokonale připravená. Její outfit byl prý inspirován sezónními květy a britská televizní osobnost se netají tím, že třešňové květy přímo zbožňuje. Vzhledem k tomu, že je příznivkyní Tabithiných blůz i vévodkyně z Cambridge, nebylo by překvapením, kdyby tento krásný kousek s třešňovými květy brzy také vynesla. Pro toto roční období je totiž naprosto perfektní.

Do stejného modelu jako Amanda se můžete obléci i vy, ovšem budete si v takovém případě muset trochu sáhnout do kapsy. Poudrová sukně „Everley“ od udržitelné značky Baukjen stojí 399 liber (12 280 Kč), zatímco nádherná květinová halen „Butterfly Pussybow in Blue Blossom“ od Tabithy Webb vyjde na 295 liber (9 079 Kč).

Velmi podobné kousky však najdete i v obchodech v Česku. Sestavily jsme pro vás podobný outfit z u nás dostupných kousků za daleko nižší ceny. 

dgf.jpgSukně Orsay 549 Kč, Kabát Abou You 3 099 Kč, Halenka Zalando 1 220 Kč, Boty Zalando 2 400 Kč

Reklama