Takový talent společně s nepřehlédnutelným charisma dostal do vínku Michael Kluch, lídr nejúspěšnější české Queen tribute kapely Queenie, která je velmi respektovaná i ve světě.

quclanek.jpg

Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí hitů slavných Queen. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění. Ve své kariéře uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo.

quclanek1.jpg

Přijďte si užít jejich výpravnou a energickou show, která divadelní hlediště mění v pořádný kotel, v úterý 29. května do pražského Divadla Kalich. Na této scéně mimochodem zazářil Michael Kluch v hlavních rolích muzikálů Rent a Touha.

Vstupenky na 29.května do Divadla Kalich na úžasný koncert skupiny Queenie si můžete zakoupit ZDE

Více inspirace na muziály, divadelní komedie najdete na stránkách Divadla Kalich ZDE

Názor redakce

Měla jsem to štěstí vidět v Divadle Kalich koncert Queenie 24. listopadu 2017. Koncert byl výjimečný, protože v tento den uplynulo přesně 26 let od odchodu Freddie Mercuryho.
Musím říci, že to byl nezapomenutelný zážitek. Atmosféra byla i v tak malém divadle dokonalá, fanoušci napříč celým věkovým spektrem měli celý koncert ruce nad hlavou a zpívali spolu se skupinou. Při pohledu na vizáž a pohyby zpěváka, nebylo takřka poznat, „že nejde o originál“. Když pak zpěvák kapely Michael Kluch usedl k piánu a začal hrát pomalé hity nezapomenutelné skupiny Queen, tak byl Freddie Mercury mezi námi.
Třešničkou na dortu byl duet se sólistkou Národního divadla – paní Petrou Alvarez – Barcelona.
Byl to opravdu silný a emotivní zážitek a jsem ráda, že jsem tam mohla být.

qucla3.jpg

Reklama