Dnes si již většina pracích prostředků poradí s odstraněním skvrn z našeho oblečení. A co kdyby vám prací prášek usnadnil žehlení? To je přece činnost, kterou většinou v oblibě zrovna nemáme už s ohledem na drahocenný čas, který bychom dokázali strávit jinak a lépe. Svojí inovací teď jistě všechny hospodyňky potěší značka Palmex od společnosti Henkel ČR. Přichází totiž s novou recepturou, která nejen dokonale odstraní skvrny, ale navíc usnadní i žehlení. Vám pak zbude více času na děti, manžela či kávu s přítelkyní. Nebo se díky ušetřené půlhodince třeba jen natáhnete a budete odpočívat. Vy si to přeci zasloužíte!

palmex

Inovovaný prací prostředek Palmex má nyní vylepšené složení s účinnými a zjemňujícími perlami. Účinné perly pronikají hluboko do struktury vlákna, a odstraňují tak odolné skvrny. Díky zjemňujícím perlám jsou vlákna tak hebká, že se žehlení stává snazší. Oceníte to zejména u pánských košil, jejichž žehlení je nejvíce pracné a časově náročné.

Svěžest dokonale vypraného prádla dokresluje jeho lehká a příjemná vůně. Nový Palmex nabízí dvě voňavé varianty na bílé a stálobarevné prádlo - jednak je to oblíbená Horská vůně, a novinkou je unikátní varianta Květy třešní. V portfoliu zůstává varianta Color na barevné prádlo, která udrží barvy vašeho oblečení dlouho jako nové.

palmex

Značka Palmex je již po dlouhá desetiletí důležitým pomocníkem každé domácnosti. Pamatujeme ho ještě z doby, kdy s ním praly naše maminky a babičky. A stoprocentně se na něj můžeme spolehnout i dnes, kdy máme každá svoji vlastní rodinu. Za ta dlouhá léta totiž náš tradiční Palmex prošel velkým vývojem a inovacemi. Díky tomu nám péče o prádlo již nezabírá tolik času jako našim babičkám. Nejen, že Palmex odstraní všechny odolné skvrny, ale také usnadní a urychlí proces žehlení. Vám pak zbude více času na děti, manžela či kávu s přítelkyní. Nebo se díky ušetřené půlhodince třeba jen natáhnete a budete odpočívat. Vy si to přeci zasloužíte!

Prací prostředky značky Palmex jsou nyní k dostání jako prací prášek nebo gel v nových atraktivních obalech.

Portfolio značky Palmex:

  • Prací prášek Palmex Horská vůně
  • Prací prášek Palmex Květy třešní
  • Prací prášek Palmex Color
  • Prací gel Palmex Horská vůně
  • Prací gel Palmex Květy třešní Color
  • Prací gel Palmex Color

Více informací najdete na stránkách www.palmex.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte inovovaný prací prostředek Palmex. Soutěž probíhá ZDE!

Reklama