...díky nové čisticí micelární vodě žádný problém!

dermacolPřijde vám pravidelný očistný rituál za pomoci odličovacího mléka, čisticí pleťové vody a jemného odličovače očí jako ztráta času? Toužíte pro produktu, který to vše zvládne snadno, rychle a hlavně v jednom kroku? Potom je pro vás ideální volbou nová čisticí micelární voda z řady Elixir. Skvělé je nejen to, že ušetří váš čas při pravidelné očistě, ale i vaši peněženku, neboť místo tří produktů si vystačíte s jedním.

Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol vytvořili jedinečnou čisticí micelární vodu, která obsahuje shluky molekul tzv. micely, které snadno a dokonale odstraní nečistoty a make-up bez nutnosti výrazného tření pleti. Kromě toho se může pochlubit obsahem kyseliny hyaluronové a extraktu z okurky, které pleti propůjčují svěžest, vláčnost, pevnost a vyhlazení.

5 NEJ čisticí micelární vody ELIXIR MICELLAR LOTION

  • šetrně čistí a odličuje v jednom kroku tvář, oči, rty, krk i dekolt
  • bez problémů odstraní i voděodolný make-up
  • osvěžuje, hydratuje, zpevňuje a vypíná pleť
  • tonizuje pleť
  • nedráždí ani nevysušuje pleť

Dermacol ELIXIR MICELLAR LOTION

dermacolČisticí micelární voda, 200 ml za 129 Kč

Dopřejte vaší pleti důkladnou očistu a zároveň ušetřete váš drahocenný čas při pravidelné péči. Chcete-li mít pleť v dobré kondici, je třeba ji nejdříve důkladně odlíčit a očistit, aby mohla přijímat blahodárné živiny obsažené v následné krémové péči. Vyměňte tři produkty za jeden a vyzkoušejte čisticí micelární vodu, která v jednom kroku velmi šetrně zbaví pleť nečistot i make-upu. Bez problému také zvládá odstranit voděodolné líčení očí i rtů. Navíc je obohacena o kyselinu hyaluronovou a výtažek z okurky, díky kterým má skvělé osvěžující, zpevňující, hydratační a vypínací účinky. Hodí se pro všechny typy pleti včetně citlivé i zralé.

Dermacol doporučuje: Ráno a večer ji aplikujte na pleť pomocí vatového tampónku. Nejprve odličte oči a rty, poté zbytek obličeje. Při odlíčení tváře postupujte vždy směrem od středu obličeje do stran a jemně stírejte. Nakonec nezapomeňte ani na krk a dekolt. Neoplachujte.

 

 

Reklama