Krásné nehty a upravené ruce jsou důležitým doplňkem každé ženy a dívky. Miss sporty nabízí celou řadu produktů, které vašim nehtům dodají nádherný vzhled.

A nejkrásněji vypadají zdravé nehty. Miss sporty proto nabízí řadu pečujících přípravků, které vyřeší problémy s nehty. V řadě pečujících přípravků najdete:

  • Miss Sportyzpevňující lak Calcium Strenght Complex – nehty posílí, zpevní a vytvrdí
  • vyživující lak Cement Nail Booster – nehtům navrací zdravě vypadající vzhled a brání jejich štěpení, lámání a poškozování
  • vrchní i podkladový lak Silk Base Top Coat – jako podkladový lak chrání a zlepšuje kvalitu nehtu, jako vrchní lak vylepšuje vlastnosti barevných laků
  • lak podporující růst nehtů Strong & Fast Growth – nehty budou růst rychleji, budou silnější, zdravější a odolné proti nárazům
  • lak proti kousání nehtů Anti-bite Treatment – perfektní odstrašující prostředek pro všechny, kteří se snaží zbavit hrozného zlozvyku okusování nehtů, nepříjemně hořká chuť zůstane na nehtech skutečně dlouho

Miss SportyPro všechny mladé dámy, které si oblíbily elegantní a přirozený vzhled, je tu Francouzská manikúra, která obsahuje bílý lak na konečky nehtů a další tři přirozené pastelové odstíny pro půvabné nehty. A navíc miss sporty nabízí i Francouzskou manikúru Twinkle Shine, kde všechny odstíny obsahují třpytky vytvářející dokonalý efekt.

Přesvědčte se o magické síle barev s barevnými laky na nehty miss sporty. Každé gesto pak bude jako mávnutí kouzelným proutkem, které každého očaruje. Ze široké palety barev si můžete vybrat odstín podle své nálady a rozmaru. K dispozici jsou rychleschnoucí a dlouhotrvající laky.

Když váháte, hodina H se blíží  a vy se pořád nemůžete rozhodnout, kterou barvu si vybrat, nemusíte se bát, že si nestihnete nalakovat nehty. Rychleschnoucí laky Quick Dry schnou jen jednu minutu, takže se můžete rozhodnout v posledním okamžiku, a i tak budete dokonale připravená.

Miss SportyPotřebujete, aby lak na vašich nehtech vydržel po dlouhou dobu, protože budete během týdne tak vytížená, že nebudete mít čas, abyste svoje nehty upravovala? Nejlepší volbou jsou laky Lasting Colour. Tyto dlouhotrvající laky od miss sporty na vašich nehtech vydrží až 7 dní, takže během jednoho týdne se nebudete muset svým nehtům téměř věnovat.

Když chcete ještě něco navíc… když chcete, aby nehty byly ozdobným šperkem, je nejjednodušší sáhnout po nehtových samolepicích ozdobách Fabulous Nail Jewelery, kterými skutečně upoutáte pozornost.

Naprostou nezbytností každé manikúry je odlakovač, který z vašich nehtů bezchybně odstraní všechny stopy laku. Odlakovač miss sporty Strenghtening Nail Polish Remover navíc vaše nehty díky svému složení posílí.

Více na stránkách www.coty.cz